Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Restol Meble
Restol     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Restol - 3.9 na 5 . Głosy: 7

Gazetka promocyjna Restol meble - promocje

restol-logo-promocje

O firmie Restol

PPiH RESTOL Sp. z o. o. Spółka została zarejestrowana w 1988 roku jako jedna z pierwszych tego typu na terenie Podkarpacia. Firma dynamicznie się rozwija i inwestuje w się nowoczesny park maszynowy. Obecnie firma RESTOL sprzedaje swoje renomowane wyroby na obszarze całego kraju, jak również za granicą. Firma zatrudnia (rok 2011) ponad 200 osób.
RESTOL to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji mebli oraz frontów meblowych. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokim kompetencjom pracowników firma osiągnęła wysoką jakość swoich produktów i stała się znaczącym producentem w branży meblarskiej.
Przedsiębiorstwo w swojej działalności uwzględnia problem ochrony środowiska. Wszystkie materiały i komponenty używane do produkcji, jak również stosowane technologie spełniają wszelkie wymagania ekologiczne, a odpady produkcyjne są w całości zagospodarowywane.
Zaletą firmy jest szybka i solidna obsługa klienta, a starannie wykonane produkty zapewniają długotrwałe.

 


Gazetka promocyjna Restol

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Restol zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Restol. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Restol.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Restol. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Restol.

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Restol.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Restol w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Restol

 

http://restol.pl/

 

restol-logo-promocje

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 KD
uwaga na firmę RESTOL z Rzeszowa, fronty w mojej kuchni porysowały się przy wycieraniu zalecaną przez firmę ścierką z mikrofibry i bawełnianą.. reklamacji firma nie uznaje twierdząc że niewłaściwie użytkowane (z tego wynika że szafek nie powinno się wcale wycierać)
JEŚLI TAK FIRMA PODCHODZI DO KLIENTA TO GRATULACJE mam nadzieję że już się nikt nie da naciągnąć
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież