Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Komfort     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Komfort - 3.7 na 5 . Głosy: 11

Gazetka Komfort - promocje, ulotka

komfort

O firmie Komfort

Sklepy Komfort to jedna z największych sieci sklepów specjalistycznych w Polsce z bogatą ofertą dywanów, wykładzin dywanowych, paneli, podłóg drewnianych oraz wykładzin elastycznych. Sieć firmy Komfort tworzy ponad 100 specjalistycznych sklepów na terenie całej Polski i ciągle rozszerzana jest o nowe punkty.
W każdym ze sklepów można znaleść szeroki asortyment produktów dobrej jakości po atrakcyjnych cenach. Firma Komfort daje możliwość zakupów w korzystnym systemie ratalnym. Wiele produktów objętych jest dożywotnią lub wieloletnią gwarancją.

Firma współpracuje z wieloma liczącymi się firmami dzięki czemy dostarcza unikalne rozwiązania w dziedzinie pokryć podłogowych.
Sieć Komfort zapewnia także profesjonalny montaż, doradztwo techniczne oraz serwis w trakcie dalszej jej eksploatacji Twojej podłogi.

 


Katalog, gazetka promocyjna Komfort - promocje

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Komfort. Poniżej znajduje się katalog produktów Twój Komfort.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


UWAGA! Gazetka może wczytywać się parę sekund. Prosimy o cierpliwość...

Dywany nowoczesne

 


 

Dywany tradycyjne

 

Katalog aranżacji okiennych

Sklep Komfort wydał trzy katalogi aranżacji okiennych. W każdym katalogu Komfort można znaleźć ciekawe propozycję na aranżacje okien. Specjalnie zaprojektowane zasłony i firany pasują idealnie do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Obejrzyj Katalogi Komfort aranżacje okienne aby znaleźć swój styl, który upiększy Twoje okna.

 

Klasyczne aranżacje okienne >>>

Nowoczesne aranżacje okienne >>>

Dziecięce aranżacje okienne >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć promocje Komfort w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Salony Komfort SA

http://www.komfort.pl
komfort

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież