Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Ikea     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Ikea - 3.8 na 5 . Głosy: 17

Katalogi Ikea - gazetka, promocje

ikea-logo
 

O firmie Ikea

 

Historia IKEA rozpoczęła się w roku 1943 w małej wiosce Agunnaryd w Szwecji, kiedy jej założyciel Ingvar Kamprad miał tylko 17 lat. Od tamtego czasu Grupa IKEA stała się globalnym przedsiębiorstwem, które zatrudnia 123,000 współpracowników w 25 krajach i osiąga roczną sprzedaż w wysokości ponad 21.5 miliardów euro. Po koniec roku finansowego 2009 na świecie istniało 267 sklepów IKEA w 25 krajach, oferujących wszystko dla domu pod jednych dachem. W zeszłym roku sklepy IKEA odwiedziło 590 millionów klientów.

 

Promocje Ikea

Poniżej znajdziesz specjalną promocję w sklepach Ikea. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
 

 

Katalog Ikea 2013

Aktualna gazetka promocyjna sieci Ikea. Obejrzyj ofertę w gazetce promocyjnej. Skorzystaj z promocji Ikea. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Ikea.

Katalog Ikea 2013 przedstawia najnowsze kolekcje dostępne w sklepach Ikea. Najnowszy katalog Ikea możesz obejrzeć online. Zobacz co Ikea posiada w najnowszym katalogu 2013. Przedastawiamy najnowszy katalog IKEA 2013 w którym można obejrzeć najnowsze pomysły, nowe kolekcje mebli i dodatków. Zachęcamy do przeglądania katalogu Ikea 2013 online.

Jeśli chcesz obejrzeć Katalog Ikea w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Ikea
 
http://ikea.pl/
ikea-logo

Kontakt

 

IKEA Retail Sp. z o.o.

Tel. 022 720 46 46

 

Siedziba

 

Ulica: Pl. Szwedzki 3, Janki
05-090, Raszyn

województwo mazowieckie


Pokaż Ikea - siedziba na większej mapie

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
-1 #1 Romek
Katalog Ikea na rok 2012 zapowiada się całkiem ciekawe. Nawet znalazłem niektóre nowe kompozycje bo no na stronie 155 jest ciekawy stojak/stół na którym można podać śniadanie do łóżka :roll: Uwaga ta gazetka wciągą!
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież