Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Jysk     Liczba opini: 2        Wynik oceny:
Jysk - 3.8 na 5 . Głosy: 17

Gazetka Jysk - promocje, ulotka

O firmie Jysk

Firma Jysk została otwarta 1979 roku w Dani. W kolejnych latach właściciel rozbudował markę w Danii, a w 1984 roku
otworzył pierwszy sklep za granicą, w Niemczech. Gazetka Jysk wydawana jest przez firmę regularnie.
JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje „wszystko dla domu". Firma stale rośnie w siłę i posiada około 1800 sklepów w 35 krajach na całym świecie.
Firma Jzsk ma sklepz w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, na Wyspach Owczych, w Estonii, Łotwie, Litwie, na Ukrainie, w Kosowie, Bułgarii, Kazachstanie, Albanii, w Wielkiej Brytanii, Polsce, w Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Holandii, na Słowacji, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Islandii, Kanadzie, Grenlandii,Słowenii, Macedonii, Chorwacji, we Włoszech, w Hiszpanii, Bośni i Hercegowinie, Rumunii, Francji, Chiny i Serbia.
Jzsk yatrudnia obecnie okoo 16000 pracownikw, a obrt sklepów wynosi ponad 2 miliony Euro (rok 2011)

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki sieci handlowej Jysk. Obejrzyj aktualne promocje z gazetki promocyjnej. Gazetka Jysk znajduje się poniżej.

 

Gazetka Jysk

Gazetka Jysk wydawana jest systematycznie. Jysk w swojej gazetce przedstawia promocje na artykuły ze sklepu. Ulotka, promocje w gazetce Jysk zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Jysk. Aktualna gazetka promocyjna Jysk. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Jysk. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Jysk, gazetka Jysk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w gazetce.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Jysk w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

JYSK
http://www.jysk.pl
jysk-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+2 #2 koral
W Jysk są naprawde korzystne ceny. Polecam. Uwaga trzeba zwrócić uwagę na jakośc produktów bo z tym różnie bywa.
Cytuj
 
 
0 #1 miłosz
Jysk ma naprawdę świetne promocje w porównaniu do inncyh podobnych sklepów. Ceny są atrakcyjne jednak zwracajcie uwagę na jakość wykonania. Dokładnie się przyjżyjcie. Kupowałem stół z krzesłami (metalowo-szkolane) i po 2 miesiącach krzesło się złamało. Puścił spaw w nodze. Postanowiłem oddać cały komplet i przyjęli bez problemu... ufff... 500 zł wróciło do kieszeni. Uwaga na jakość! Ale warto :)
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież