Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Domar     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Domar - 3.8 na 5 . Głosy: 9

Gazetka Domar - promocje, ulotka


O firmie Domar

Firma Domar powstała w 1991 roku. Domar S.A. to sieć specjalistycznych sklepów branży Meble, Agd i rtv. Sieć Domar oferuje produkty elektroniki, artykuły gospodarstwa domowego oraz szeroką gamę mebli, wraz z usługami przed i po sprzedażowymi. W ofercie niektórych z nich znajdują się również artykuły elektrotechniczne i lampy oraz szkło, porcelana, kryształy. Na dzień dzisiejszy firma dysponuje prawie pięćdziesięcioma placówkami handlowymi. Domar SA zdobył wiele nagród oraz dyplomów między innymi Salor Roku 2006, 2007, 2008 i 2009. Obsługa i profesjonalizm personelu to coś co wyróżnia sklepy Domar.

 

Gazetka Domar - meble

Gazetka Domar wydawana jest z róźną częstotliwością. Aktualna gazetka promocyjna sieci Domar. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Domar. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Domar. Ulotka Domar znajduje się poniżej.

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Domar w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Domar S.A.

 

http://domar.com.pl

domar-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież