Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.BLU     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
BLU - 4.7 na 5 . Głosy: 3

BLU - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie BLU

Firma BLU istnieje od 2005 roku. Swoje sklepy posiada w wielu miastach Polski. Firma współpracuje z polskimi, hiszpańskimi i włoskimi producentami. Firma BLU w swoich sklepach oferuje oprócz płytek ceramicznych, bardzo duży wybór baterii, ceramiki łazienkowej, zlewów kuchennych, grzejników oraz akcesoriów łazienkowych. Poza tym w sklepach znaleźć można chemię budowlaną oraz specjalistyczne środki do pielęgnacji łazienki.

 

Gazetka BLU - promocje

Gazetka BLU przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Znaleźć można produkty wyposażenia łazienek w korzystnych cenach. Aktualna gazetka promocyjna sieci BLU. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji BLU. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych BLU.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę BLU w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

BLU

 

http://www.blu.com.pl

logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież