Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Abra     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Abra - 3.1 na 5 . Głosy: 23

Abra - katalog, gazetka, promocyje, ulotka

abra

O firmie Abra

Ogólno polska sieć sklepów Abra została założona w 1990 roku. Siedzibą firmy jest Kraków, gdzie znajduje się zarząd, centrala logistyczno - handlowa oraz pierwszy uruchomiony sklep meblowy. Do roku 2000 zwiększyliśmy liczbę sklepów meblowych na obszarze Polski do 10. W roku 2001 Abra stała się częścią JD Group - firmy prowadzącej sieci ponad 1300 sklepów wyposażenia wnętrz. Na świecie spółka notowana jest na giełdzie w Johanesburgu.

Obecnie sieć Abra (rok 2010) posiada 75 sklepów meblowych w 61 miastach w Polsce. Działanie sklepów Abra oparte jest na partnerstwie z klientem. Projektanci Abry wraz z wytwórcami poszukują takich rozwiązań, które połączą w sobie estetykę, funkcjonalność i przystępną cenę. Decyduje zawsze Klient, któremu Abra daje możliwie szeroki katalog wzorniczych propozycji.

 

Katalog Abra Meble

Katalog Abra przedstawia najnowszą kolekcję z salonów meblowych. Aktualna gazetka sieci Abra. Katalog Abra wydawany jest regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Abra. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Abra. Ulotka Abra znajduje się poniżej. Obejrzyj aktualny Katalog poniżej.

 

UWAGA! Gazetka, katalog może wczytywać się parę sekund, prosimy o cierpliwość...


Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę internetową Abra w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

ABRA

http://www.abra-meble.pl/

abra

Kontakt

tel. (012) 290 71 50

Siedziba

ABRA S.A.
ul. Łagiewnicka 33a, 30-417 Kraków


Pokaż Abra - siedziba na większej mapie

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież