Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Wyposażenie domu
Juk-Mebel     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Juk-Mebel - 3.0 na 5 . Głosy: 2

Juk-Mebel - gazetka, promocje, ulotka


juk-mebeljpg


O firmie Juk-Mebel

Firma Juk-Mebel powstała w 1984 roku. W chwili obecnej firma ta posiada swoje sklepy na terenie województwa śląskiego. Salony znaleźć można w Lublińcu, Częstochowie, Zabrzu, Sosnowcu oraz w Żorach.
Juk-Mebel oferuje klientom w swoich sklepach sprzedaż mebli renomowanych firm ale również własne produkcje, również montaż, serwis. w swoich salonach firma dysponuje wieloma ciwkawymi produktami w korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznanie się w gazetkąpromocyjną tej firmy.


 

Gazetka Juk-Mebel - promocje

Gazetka Juk-Mebel przedstawia najnowsze promocje tej firmy. Znaleźć tam można promocje na meble kuchenne i pokojowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Juk-Mebel . Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Juk-Mebel .


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Juk-Mebel w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Juk-Mebel

http://www.juk-mebel.pl
juk-mebeljpg

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież