Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Ulotki, wizytówki, katalogi firm

FORTE

10
Ulica: Sportowa 11
63-500   Ostrzeszów
wielkopolskie

Osoba Kontaktowa: Forte
Telefon: (062) 730 09 34
Kategorie:  Meble
     

Opcje firmy

Oceń:  
0
Statystyki Dodano: 5.12.2009
Zaplanuj trasę Zaplanuj dojazd
Zgłoś błąd Zgłoś błąd
Strona www Nie podano danych
Wyślij email
Nie podano danych

EkoulotkiKliknij w obraz aby obejrzeć.

Opis


 

Firma FORTE, założona przez Macieja Formanowicza, działalność produkcyjną rozpoczęła w 1992 roku  w Ostrowi Mazowieckiej. Dzisiaj FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. są czołowym polskim producentem  i eksporterem mebli, posiadającym sześć zakładów produkcyjnych w Polsce i za granicą oraz  dziesięć spółek o profilu handlowym. Ugruntowaną, wysoką pozycję na rynku meblowym Firma  zawdzięcza trafnemu rozpoznawaniu potrzeb i gustów Klientów oraz umiejętnemu śledzeniu  najnowszych trendów panujących w branży.

 

Klient jest w FORTE zawsze w centrum uwagi. Zrozumienie i spełnienie jego wymagań zapewnia stosowany od ponad dekady system zarządzania jakością, który obejmuje cały proces produkcji mebli – od fazy projektowej i prac rozwojowych, poprzez kontrolę wykonania, składowanie, transport, instalowanie do obsługi Klienta i serwisu. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego przez FORTE produktu jest uzyskany w 1998 roku Certyfikat Jakości ISO 9001.

 

 

 

Wiele atencji i środków FORTE poświęca inwestycjom w wiedzę i najnowsze technologie, czego wyrazem jest wyposażenie parków maszynowych w najnowocześniejsze maszyny i technologie produkcji, a także wdrożenie i rozwijanie systemu informatycznego SAP R/3, wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. System ten pozwala dokładnie określić potrzeby i dostosowywać do nich całą działalność firmy, wspiera wszystkie procesy biznesowe – od projektowania i produkcji do sprzedaży mebli i kontroli realizacji zamówień. Pozwala także na zintegrowane funkcjonowanie wszystkich fabryk i działów przedsiębiorstwa, dając podstawę do dalszego rozwoju firmy – usprawnianie zarządzania, wchodzenie na światowe rynki, a przede wszystkim szybkie reagowanie na potrzeby Klientów.

 

Lokalizacja

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds