Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżUlotki, wizytówki, katalogi firm

Żabka

10
Ulica: Kolejowa
63-400   Ostrów Wlkp.
wielkopolskie

Godziny otwarcia: 6.00-23.00
Telefon: 62 591 91 74
Kategorie:  Sklepy spożywcze
     

Opcje firmy

Oceń:  
0
Statystyki Dodano: 5.12.2009
Zaplanuj trasę Zaplanuj dojazd
Zgłoś błąd Zgłoś błąd
Strona www Nie podano danych
Wyślij email
Nie podano danych

EkoulotkiKliknij w obraz aby obejrzeć.

Opis


Żabka Polska SA, obecna na rynku od 2000 roku, jest firmą o ogólnopolskim zasięgu. Do spółki należy największa oraz najdłużej działająca w kraju sieć sklepów typu Convenience, funkcjonujących pod marką Żabka. Przez 10 lat obecności na polskim rynku FMCG Żabka Polska SA przyczyniła się do zmiany oblicza polskiego handlu.

Sieć sklepów Żabka realizuje założenia nowoczesnej koncepcji sprzedaży detalicznej, u podstaw której leży zapewnienie klientom maksymalnej wygody w dokonywaniu codziennych zakupów. Nie może zatem dziwić, że strategiczne zasady sieci zawarte są w trzech prostych słowach: blisko szybko wygodnie. Sieć Żabka liczy obecnie ponad 2000 sklepów, otwartych przez 365 dni w roku, w godzinach od 6 do 23. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom konsumentów każdy ze sklepów oferuje najlepsze, wyselekcjonowane produkty wiodących marek, w korzystnych cenach. Uzupełnia je bogaty pakiet usług oferowanych pod wspólnym logo Zielone Okienko. Dzięki usługom każdy klient może bez problemu opłacić swoje domowe rachunki, doładować telefon komórkowy oraz kupić zakłady Totalizatora Sportowego, a także, dzięki usłudze Cashback, może wypłacić z kasy sklepowej do 200 złotych.

Osiągnięcia i potencjał spółki Żabka Polska zostały zauważone i docenione przez środkowo-europejską grupę inwestycyjną Penta Investments, która od 2007 roku jest właścicielem 100% udziałów firmy. Nowy właściciel kontynuuje prowadzoną wcześniej politykę i strategię rozwoju firmy związaną z dalszą rozbudową formatu Convenience w Polsce, aż do osiągnięcia pełnego nasycenia rynku.

Wypracowany w polskich warunkach unikalny model biznesowy sieci Żabka sprawdza się od niedawna także w Czechach, gdzie działa już ponad 40 sklepów Żabka, a do końca 2009 roku na terenie Pragi powstanie kolejnych 100 punktów.

 

Lokalizacja

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds