Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

Facebook
UPC     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
UPC - 5.0 na 5 . Głosy: 1

UPC- gazetka, promocje, ulotka

logo-sklepu

 

O firmie UPC

 

Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Firma ta zatrudnia ok 1700 osób. UPC Polska zajmuje się usługami kablowymi. Prowadzi sprzedaż telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jest dostawcą szerokopasmowego szybkiego Internetu. Obecnie z usług tej firmy korzysta 1,5 miliona ludzi. Firma UPC oferuje swoim klientom usługi o zasięgu 2,5 miliona gospodarstw domowych w 140 miejscowościach w Polsce. 

 

Gazetka UPC - promocje

Gazetka UPC przedstawia najnowsze promocje w swojej ofercie handlowej.Wśród nich znajdziesz wiele ciekawch ofert. Aktualna gazetka promocyjna sieci UPC. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji UPC. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych UPC.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę UPC w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

UPC
 
http://www.upc.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież