Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.T-Mobile     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
T-Mobile - 3.2 na 5 . Głosy: 6

Promocje T-Moblie - oferta

 

t-mobile-logo

O firmie T-Mobile

 

T-Mobile to jedna z największych sieci komórkowych w Polsce. Sieć świadczy usługi telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, pre paid i mix. Operatorem sieci T-Mobile w Polsce jest Polska Telefonia Cyfrowa Sp z o.o. (PTC). Firma została założona w 1995 roku. Właściecielem PTC jest globalny koncern Grupa Deutsche Telekom (DT). Firma sprzedaje swoje usługi w 50 krajach na świecie i obsługuje blisko 200 mln klientów. W Polsce firma jest właścicielem i operatorem sieci telefonii komórkowej T-mobile i Heyah. Obsługuje ponad 13,2 mln klientów obejmując swoim zasięgiem 96,5% terytorium Polski. Firma zatrudnia ponad 4500 osób, należąc tym samym do grona najlepszych pracodawców na rynku polskim.

 

W ramach T-mobile powstała i działa sieć punktów hot@spot (bezprzewodowy dostęp do Internetu). Technologia oparta jest o WLAN oraz popularne w komunikacji bezprzewodowej na całym świecie rozwiązanie BlackBerry®.

 

Usługa internetu mobilnego blueconnect wykorzystuje technologię HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS lub W-Lan i pozwala na szybki, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do interneti i do poczty e-mail w każdym miejscu, za stałą miesięczną opłatą. Firma jako jedyna w Polsce wchodzi w skład Komitetu Sterującego Europejskiej Platformy Technologii Mobilnej i Bezprzewodowej – eMobility - wspieranej przez Komisję Europejską.

 

Promocje i oferta T-Mobile

 

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę i promocje T-Mobiler. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się oferta T-Mobile, promocje T-Mobile Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w T-Mobile zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji T-Mobile. Aktualna gazetka promocyjna T-Mobile.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje w gazetka T-Mobile.

Promocja 1

 


Promocja 2

 


Promocja 3

 


Jeśli chcesz promocje T-Mobile w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

T-Mobile

 

http://www.t-mobile.pl
t-mobile-logo

 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież