Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżPolsat     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Polsat - 2.9 na 5 . Głosy: 7

Gazetka promocyjna Cyfrowy Polsat - promocje, ulotka

polsat-logo

O firmie Polsat

Polsat jest operatorem jednej z największych płatnych platform satelitarnej telewizji w Polsce. Podstawową działalnością firmy Polsat jest udostępnianie programów radiowych i telewizyjnych drogą satelitarną w ramach płatnych pakietów programowych. Dodatkowo firma udostępnia internet poprzez swoje łącza cyfrowe.
Polsat oferuje odbiór ponad 80 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych, wśród których znajdują się między innymi kanały muzyczne, rozrywkowe, informacyjne, sportowe, dla dzieci, edukacyjne oraz kanały filmowe. Posiadają w swoich pakietach takie programy jak: Polsat, TVP 1, TVP 2 i TVN. Dodatkowo 18 kanałów w technologii wysokiej rozdzielczości ("HD"), takie jak: Polsat HD, Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, HBO HD, MTVN HD, Discovery HD Showcase, National Geographic Wild HD, National Geographic Channel HD, FilmBox HD, Fox Life HD, Fox HD, Animal Planet HD, AXN HD, Cinemax HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax2 HD. Firma oferuje również VOD - Domową Wypożyczalnię Filmową, usługę z kategorii wideo na żądanie. VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych jest rotacyjnie blisko 60 filmów.


Promocje, ulotka, gazetka Polsat

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Polsat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Polsat zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Polsat. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Polsat.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Polsat.

 

 

Gazetka promocyjna, ulotka Polsat

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Polsat.

 Jeśli chcesz obejrzeć stronę Polsat w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Polsat

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/
polsat-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież