Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Orange     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Orange - 4.0 na 5 . Głosy: 5

Promocje Orange - oferta

orange-logo

O firmie Orange

Marka Orange należy do France Télécom (głównego udziałowca w TP S.A.). Firma pojawiła się na polskim rynku w 2005 roku zastępując Ideę. Od początku nowa marka zjednała sobie rzeszę zwolenników. Charakterystyczne kolory i logo „Orange” zostało wybrane aby prezentować idee marki kojarzone z zabawą, radością, wolnością, a także z jej przyjaznym charakterem. Firma posiada telefonie komórkową w 18 krajach (rok 2011).

Sprzedaż w Polsce realizowana jest poprzez salony Orange, salony parnter Orange, salony sprzedaży Telekomunikacji Polskiej oraz poprzez internet www.orange.pl. W całej Polsce działa około 1200 salonów sprzedaży. W swojej ofercie Orange sprzedaje telefony na abonament, kartę, mix, a także możliwość dostępu do Internetu oraz inne usługi. Zapoznaj się z promocjami Orange.

Promocje Orange - oferta

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę promocji Orange. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajdują siępromocje produktów Orange, oferta Orange. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Orange zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Orange. Aktualna gazetka promocyjna Orange.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje w salonach Orange.

Promocja 1

Promocja 2

Promocja 3

Promocja 4

 

Jeśli chcesz obejrzeć promocje Orange w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Orange

 

http://www.orange.pl

orange-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież