Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

Facebook
Netia     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Netia - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Netia - gazetka, promocje, ulotka

logo-sklepu

O firmie Netia

Historia firmy Netia sięga 1990 roku pod nazwą R.P. Telekom. Rok później uzyskała ona koncesję na świadczenie lokalnych usług telekomunikacyjnych w Pile, a w roku 1994 otworzyła pierwszą sieć. W 2000 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Cztery lata poźniej firma uruchomiła usługę ADSL - dostęp do internetu Net24. W kolejnych latach firma Netia przejęła firmę Tele2 Polska. Obecnie firma Netia oferuje w swojej ofercie dostęp do kanałów telewizji, dostęp do szybkiego internetu, oraz dostęp do telefonu.

 

Gazetka Netia - promocje

Gazetka Netia przedstawia najnowsze promocje tej firmy. Znaleźć można promocje na telefon, na internet. Aktualn promocje firmy Netia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Netia. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Netia.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Netia w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Netia
 
http://www.netia.pl
netia-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież