Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżOperatorzy sieci
Play     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Play - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Play - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Play

Z usług firmy Play korzysta ponad 9,1 miliona Polaków. W skali całego rynki jest to 16% udziału.
PLAY jest liderem rynku MNP z 64% udziałem. Pod koniec 2011 roku z usługi mobilnego dostępu do internetu korzystało 1 milion klientów. W swojej ofercie firma Play oferuje wiele ciekawych promocji, ofert umów abonamenckich jak również dostęp do inernetu.

 

Gazetka Play - promocje

Gazetka Play przedstawia najnowsze promocje w swojej ofercie handlowej. Wśród nich znajdziesz wiele ciekawych ofert. Aktualna gazetka promocyjna sieci Play. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Play. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Play.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Play w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Play
 
http://www.play.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież