Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.eTutor
Etutor     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Etutor - 4.1 na 5 . Głosy: 7

Promocje Etutor

O firmie

Etutor jest pierwszą szkołą językową online w Polsce. Szkoła eTutor istnieje od 2009 roku i dynamicznie się rozwija. Firma oferuje kursy do samodzielnej nauki i kładzie szczególny nacisk na naukę słownictwa i gramatyki oraz ćwidzenia słuchowe, czytania, pisania i wymowy. Dzięki innowacyjnej metodzie eTutor nauka języka angielskiego jest prosta i przyjemna.

 

 

nazwa firmy :
dane pochodzą z :

Etutor
http://www.etutor.pl/

etutor-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież