Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
Proclear Sphere RX 1 szt.

Soczewki kontaktowe Proclear Sphere wykonane z materiału Omafilcon Asą przeznaczone do noszenia dziennego. Bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet jest wysokie nawodnienie - 59%. Zostały one wykonane w technologii PC,która polega na zastosowaniu fosforylocholiny upodabniającej soczewkę do naturalnych komórek oka. To zapewnia użytkownikowi najwyższy komfort noszenia aż do końca dnia.Dodatkowo dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniusoczewki roczne Proclear Sphere w stosunku do pozostałych soczewek charakteryzują się większą łatwością manipulacji.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 199.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 6 szt.

PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 6 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 189.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Zeiss Contact DAY1 Easy Wear 90 szt.

Soczewka jednodniowa skoncentrowana na maksymalnym komforcie noszenia oraz doskonałej ostrości widzenia bez konieczności używania płynów pielęgnacyjnych. Jest to najwygodniejszy sposób noszenia soczewek kontaktowych dla osób, które decydują się na soczewki tylko sporadycznie - np. podczas uprawiania sportu czy wyjątkowych okazji

 • Sklep: Szkla.com

PLN 189.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Proclear Multifocal XR typ N 3 szt.

Proclear Multifocal XR typ N 3 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 179.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Proclear Sphere Vial 1 szt.

Soczewki kontaktoweProclear Sphere wykonane z materiału Omafilcon Asą przeznaczone do noszenia dziennego. Bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet jest wysokie nawodnienie - 59%. Zostały one wykonane w technologii PC. Dzięki jej wykorzystaniu zwiększono odporność na wysychanie. Dodatkowodzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniusoczewki roczne Proclear Sphere w stosunku do pozostałych soczewek charakteryzują się większą łatwością manipulacji.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 179.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Proclear Multifocal XR typ D 3 szt.

Proclear Multifocal XR typ D 3 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 179.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

WYPRZEDAŻ Acuvue 1 DAY Moist 90 szt.

WYPRZEDAŻ - Acuvue 1-DAY Moist 90 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 178.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Proclear Toric XR 3 szt.

Proclear Toric XR to soczewki kontaktowe przeznaczone dla astygmatyków o wysokich w porównaniu z Proclear Toric mocach cylindrycznych w zakresie od -2.75 do -5.75 (co 0,5). Ich poziom nawilżenia wynosi 59 proc, zaś współczynnik DK 25.W budowie soczewek wykorzystano - PC (fosforylocholinę) - substancję naturalnie występującą w oku człowieka, zapewniającą doskonałą biokompatybilność materiału (Omalifilcon A).Soczewki doskonale sprawdzają się wśród osób doświadczających dyskomfortu, związanego z suchością soczewek, co zostało potwierdzone przez FDA (Amerykańska Komisja Kontroli Leków).Przez cały okres używania zachowują doskonałą wilgotność, dzięki czemu można nosić je nawet przez 12 godzin dziennie. Specjalne oznaczenia ułatwiają ich zakładanie. Producentem soczewek jest uznana na całym świecie firma CooperVision.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 169.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Biotrue ONEday 90 szt.

Biotrue ONEday 90 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 169.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Biofinity Toric XR 3 szt.

Biofinity Toric XR 3 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 167.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

PureVision Multifocal 6 szt.

PROMOCJA - Kup 2 opakowania - Super Kubek otrzymasz GRATISSoczewki wieloogniskowe wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego Aergel. Dobrze dobrane przez specjalistę pozwalają na doskonałe widzenie zarówno z bliska, daleka jak również w odległościach pośrednich.Dzięki redukcji aberacji sferycznej możliwe jest widzenie z dużych odległości, a szeroka strefa mocy pośrednich i zwiększenie głębi pola zapewnia wyjątkową jakość widzenia z odległości pośrednich. Z kolei widzenie z małych odległości jest koregowane progresywnie i pozwala na ostro widzenie bliskich przedmiotów, dzięki łagodnym zintegrowanym przejściom i asferycznemu układowi mocy strefie centralnej soczewki.Zaokrąglone brzegi soczewek PureVision Multi-Focal zwiększają komfort noszenia, a doskonała transmisyjność tlenu zapewniona przez materiał silikonowo-hydrożelowy utrzymuje oko w doskonałej kondycji.Są jedynymi soczewkami wieloogniskowymi wykonanymi z materiału silikonowo-hydrożelowego.Przeznaczone do noszenia na noc i dzień.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 159.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Proclear 1 Day 90 szt. soczewki GRATIS!

Proclear 1 Day 90 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 159.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Focus® Dailies® All Day Comfort 90 szt.

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.Soczewki Focus Dailies nie wymagają kłopotliwej codziennej pielęgnacji, ponieważ przeznaczone są do jednodniowego noszenia. Każdego dnia nakładasz nową, świeżą parę soczewek, dzięki czemu Twoje oczy nie są narażone na osady, powstające na powierzchni szkieł.Nadzwyczajny komfort użytkowania zapewniony jest przez bardzo cienki brzeg soczewki Focus Dailies oraz użyciu w produkcji płynu Nelficon A (69 proc), charakteryzującego się dużą delikatnością. Dodatkowo, dzięki łatwej manipulacji możliwe stało się wygodne nakładanie i zdejmowanie soczewki.W przeciwieństwie do szkieł kontaktowych o dłuższym okresie używania Focus Dailies zapewniają mniejszą ilość powikłań ( w tym infekcji). Są doskonałe dla wszystkich stałych użytkowników soczewek, zwłaszcza dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia.Mogą być stosowane w sytuacjach, gdy okulary nie są wskazane np. po zabiegach kosmetycznych i operacjach plastycznych.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 159.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

DAILIES AquaComfort Plus 90 szt.

Pierwsza jednodniowa soczewka kontaktowa z unikalnym Systemem Nawilżania o Potrójnym Działaniu dla całodziennego komfortu... przy każdym mrugnięciu oczu.Czy wiesz, że mrugamy średnio 14.000 razy w ciągu dnia?Dlatego stworzyliśmy soczewkę DAILIESŸ AquaComfort Plus, która wykorzystując unikalny, aktywowany mruganiem środek nawilżający zapewnia komfort w ciągu całego dnia. System Nawilżania o Potrójnym Działaniu nowej soczewki DAILIESŸ AquaComfort Plus:1) zwilża, 2) nawilża, 3) odświeżadając wyjątkowy komfort i utrzymując nawilżenie soczewki od rana do wieczora.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 158.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Air Optix® Aqua Multifocal 6 szt.

NOWOŚĆ Najnowsze soczewki dla osób dotkniętych prezbiopiąSoczewki Air Optix Aqua Multifocal zapewniają dokładne widzenie i komfort wszystkim osobom, mającym problem z prezbiopią (utrata zdolności ostrego widzenia przedmiotów z bliska). Jeżeli tracisz zdolność ostrego widzenia w trakcie czytania gazety, a tekst staje się zamazany jest to soczewka przygotowana specjalnie z myślą o Tobie. Inowacyjne rozwiązania pozwalają na zachowanie ostrości wzroku przy obserwowaniu obiektów zarówno w strefie bliskiej (np. podczas czytania), pośredniej (pracy przy komputerze) oraz dalekiej (w trakcie prowadzenia samochodu).Soczewki z rodziny Air Optix przepuszczają nawet 7 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki, a specjalny system nawilżający AQUA zapewnia doskonały komfort w trakcie ich noszenia. Dodatkowo unikalna substancja nawilżająca tworzy na powierzchni soczewki jedwabistą powłokę ułatwiającą mruganie.Opakowanie zawiera 6 szt. soczewek. Dostępne jest również opakowanie 3-sztukowe.Przelicznik dodatku:DodatekOko dominująceOko nie dominującedo +1,0LOLO+1,25, +1,5MEDMED+1,75, +2,0MEDHI+2,25 i 2,5HIHI

 • Sklep: Szkla.com

PLN 154.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Dailies Total 1® Multifocal 30 szt.

Dailies Total 1® Multifocal 30 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 153.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Acuvue Oasys 12 szt. CashBack 18 zł GRATIS! (do 1 op.)

Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to 2-tygodniowe soczewki kontaktowe dostępne w ofercie Johnson Johnson - jednego z największych na świecie producentów soczewek.Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys:Są to soczewki wykonane z materiału Senofilcon A, wzmocnione wewnętrznym składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR, który doskonale łączy korzyści materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR zostały zaprojektowane tak, by stale utrzymywać oczy w stanie odpowiedniego nawilżenia i świeżości. Wysoka transmisyjność tlenu sprawia, że soczewki Acuvue Oasys przewyższają wymagania stawiane soczewkom do dziennego i przedłużonego noszenia.Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus charakteryzują się niemalże 100% ochroną oczu przed promieniowaniem UVA i UVB.Nawet początkujący użytkownicy soczewek nie będą mieć kłopotu z ich założeniem, bowiem Acuvue Oasys zostały wyposażone w znacznik stron ułatwiający ich zakładanie.Soczewki Acuvue Oasys z założenia są soczewkami dwutygodniowymi, jednak równie dobrze mogą być stosowane przez tydzień w systemie noszenia ciągłego - dzień noc.Dla kogo soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus?Soczewki te zostały stworzone dla osób, które oczekują najwyższego komfortu stosowania soczewek kontaktowych, a żadne inne soczewki nie spełniały ich wymagań. Acuvue Oasys doskonale sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych, klimatyzowanych pomieszczeniach, miejscach zadymionych. W szczególności polecane są osobom, które:dużo czasu spędzają przed ekranem komputera,cierpią na uczucie suchego oka podczas stosowania szkieł kontaktowych,potrzebują dodatkowego nawilżenia oczu w postaci kropli,dużo czasu spedzają na zewnątrz i są narażone na długotrwałe działanie promieni słonecznych.Pielęgnacja soczewek:Soczewki Acuvue Oasys wymagają systematycznej i dokładnej pielęgnacji przy zastosowaniu płynów pielęgnacyjnych. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

AquaView Daily 90 szt.

AquaView Daily 90 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

PureVision 2 HD for Astigmatism 6 szt.

PROMOCJA - Kup 2 opakowania - Super Kubek otrzymasz GRATISToryczne, miękkie soczewki kontaktowe firmy Bausch Lomb przeznaczone do noszenia w trybie miesięcznym.Soczewki te zapewniają idealną ostrość widzenie przez cały dzień, nawet przy słabym oświetleniu. Ponadto redukują efekt halo, odblaski oraz rozmazujący się obraz, który często w przypadku osób z astygmatyzmem pojawia się przy gwałtownych ruchach. Zastosowanie w soczewce PureVision 2 HD for astigmatism unikalnej technologii umożliwiło znaczną poprawę widzenia asferycznego, natomiast wyjątkowo cienka budowa soczewki jeszcze bardziej podniosła komfort noszenia, sprawiając, że nawet pod koniec dnia soczewka jest niewyczuwalna na oku. Soczewki kontaktowe PureVision 2 HD for astigmatism odznaczają się wysokim stopniem nawilżenia oraz bardzo dobrą transmisyjnością tlenu. Ze względu na swoje właściwości są rekomendowane osobom z astygmatyzmem.Główne zalety soczewek PureVision 2 HD for astigmatism to:Doskonała ostrość widzenia przez cały czas noszenia soczewkiIdealna stabilność obrazuNieporównywalny komfort noszenia

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Clariti Toric XR 3 szt.

Clariti Toric XR 3 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

FitView Vitamine Daily 90 szt. pojemniczek na jednodniówki GRATIS! (do 2 op.)

FitView Vitamine Daily 90 szt. NOWOŚĆ

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Eyeye Bioxy Daily 90 szt.

Eyeye Bioxy Daily to soczewki wykonane z materiału hipo-alergicznego, tolerowanego przez alergików i odpornego na odwodnienie.Zwiększona przepuszczalność tlenu (Dk/t 33) zwiększa uczucie komfortu podczas noszenia soczewki, a wysokie uwodnienie (na poziomie 58 proc.) czyni soczewkę mało inwazyjną.Zaokrąglone krawędzie soczewki zmniejszają liczbę mikrourazów związanych z uszkodzeniem nabłonka rogówki. W soczewkach zastosowano materiał BioxyGMA-hioxifilcon, który uformowano w sposób asferyczny - co zmniejsza zniekształcenia obrazu, doskonale wyostrzając go w całym polu widzenia.Soczewka doskonale nadaje się do jazdy samochodem - zwłaszcza wieczorem i przy złej pogodzie. Wymiary soczewki to:Grubość: 0.09 mm (przy 3.00 D)BC 8.7 (asferyczna)Dia 14.2Soczewka posiada niebieskie zabarwienie ułatwiające jej zakładanie oraz filtr UV.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

PureVision Toric 6 szt.

PROMOCJA - Kup 2 opakowania - Super Kubek otrzymasz GRATISInformacja o dostępności: 80% zamówień na te soczewki wysyłamy w 24 godziny. Jeżeli zależy ci na szybkości dostawy przed złożeniem zamówienia upewnij się telefoniczne lub przez email czy mamy te soczewki na magazynieSoczewki PureVision Toric powstały przy zastosowaniu technologii AerGel. Dzięki temu udało się uzyskać materiał, który poprzez połączenie silikonu i hydrożelu posiada niezwykle przydatne właściwości, do których należą: wysoka przepuszczalność tlenu, zdolność do przenoszenia płynów, odporność na uwodnienie oraz ruchomość hydrożeliMateriał, z którego są wykonane soczewki to Balafilcon A, o stopniu uwodnienia 36 proc.W soczewkach znalazła zastosowanie technologia Performa zapewniająca stałą stałą zdolność do nawilżania powierzchni oka, wyjątkową ostrość oraz dużą odporność na osady białkowe.Soczewki można nosić w trybie dzień/noc przez okres miesiąca. Nie wymagają stosowania płynu pielęgnacyjnego, ponieważ przez cały okres użycia nie jest konieczne zdejmowanie soczewki z oka.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

SofLens Daily Disposable™ 90 szt.

SofLens Daily Disposable 90 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 149.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Air Optix® Night Day® Aqua 6 szt.

Soczewki NIGHT DAY przeznaczone są do ciągłego noszenia zarówno w dzień jak i w nocy.Jedynie soczewki NIGHT DAY z Dk/t spełniają kryterium transmisji tlenu dla soczewek do ciągłego noszenia, wynoszące Dk/t 125. Nawet po 30 dniach ciągłego noszenia współczynnik ten pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.Pozwala to na zachowanie normalnego metabolizmu rogówki. Dlatego też podczas noszenia soczewek kontaktowych NIGHT DAY nie występuje obrzęk, polimegatyzm, przekrwienie rąbkowe i neowaskularyzacja.Dzięki niskiej zawartości wody w soczewce, spada ryzyko dolegliwości związanych z tzw. objawami suchego oka. Poprawia to komfort noszenia zwłaszcza wśród użytkowników komputerów.Dodatkowa korzyść to mała ilość osadów białkowych, powstających w soczewkach innych firm na wskutek osadzania się zdenaturyzowanych białek.Soczewki NIGHT DAY dzięki unikalnym właściwościom uzyskały certyfikat FDA i znak CE dla zastosowań terapeutycznych, jako soczewki opatrunkowe po zabiegach chirurgicznych lub w niektórych schorzeniach w celu uśmierzenia bólu lub przyśpieszenia gojenia.Uwaga - wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych. Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 3 dni roboczych.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 147.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

SofLens 66 Toric 6 szt.

SofLens 66 Toric 6 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 139.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 30 szt.

Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 30 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 139.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

FreshLook® One Day 30 szt.

FreshLookŸ ONE DAY- jednodnioweKolorowe, jednodniowe soczewki kontaktowe.Codziennie możesz zmieniać naturalny kolor Twoich oczu!Idealne dla osób , które chcą rozpocząć przygodę z soczewkami lub chcą nosić soczewki okazjonalnie.Kolorowe, jednodniowe soczewki kontaktowe FreshLookŸ ONE DAY takie wygodne i łatwe w użyciu- zakładasz je i rzucasz się w wir życia.To za sprawą LightStream - opatentowanej technologii produkcji, dzięki której krawędzie soczewek są niesamowicie cienkie, by zapewnić Ci wysoki komfort i wygodę w trakcie noszenia.Rano zakładasz świeżą parę soczewek, a wieczorem po prostu je wyrzucasz.Kolorowe jednodniowe soczewki kontaktowe dostępne są w najbardziej popularnych kolorach : niebieskim (BLUE), szarym (GREY), zielonym (GREEN) i orzechowym (PURE HAZEL).

 • Sklep: Szkla.com

PLN 139.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt.

Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 139.99

Zobacz produkt...

Zobacz
 

ULTRA 6 szt.

ULTRA 6 szt.

 • Sklep: Szkla.com

PLN 139.99

Zobacz produkt...

Zobacz