Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Koodza     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Koodza - 3.5 na 5 . Głosy: 2

Koodza - gazetka, promocje, ulotka


koodza-logo


O firmie Koodza


Firma Koodza jest siecią dyskontów sportowych. W swojej ofercie firma proponuje klientom szeroki wybór produktów sportowych, charakteryzujących się jakością i korzystną ceną. Wśród producentów w sklepach znaleźć można: Triboard, Quechua, B’twin, Wedze. W sklepach dyskontu Koodza klient może znaleźć ceny produktów dostepne dla każdego, dzięki posiadaniu produktów własnych marek. Firma Koodza często oferuje kklientom ciekawe promocje na wiele artykułów.
Pierwszy sklep Koodza odwiedzić można w CH Dąbrówka w Katowicach.


Gazetka Koodza - promocje

Gazetka Koodza przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, obuwie i sprzęt sportowy. Aktualna gazetka promocyjna sieci Koodza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Koodza. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Koodza.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Koodza w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Koodza

http://www.koodza.pl/
koodza-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież