Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Sport Intersport


Intersport     Liczba opini: 2        Wynik oceny:
Intersport - 3.8 na 5 . Głosy: 9

Intersport - gazetka, promocje, katalog, ulotka


intersport-logo


O firmie Intersport

Celem firmy jest konsekwentne zwiększanie wartości rynkowej poprzez dynamiczny rozwój ogólnopolskiej sieci sprzedaży. INTERSPORT dociera ze swoją ofertą do klientów aktywnych zawodowo, odnoszących sukcesy, którzy chcą realizować swoje pasje życiowe poprzez aktywność sportową. INTERSPORT oferuje wysokiej jakości towar ze średniej i wyższej półki cenowej kładąc nacisk na profesjonalną obslugę klienta.


Ulotka, gazetka promocyjna Intersport - promocje

Aktualna gazetka promocyjna, katalog Intersport. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Intersport. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Intersport. Ulotka i promocje Intersport znajduje się poniżej.

Gazetka Intersport - promocje

Gazetka Intersport przedstawia aktualne promocje. Gazetka Intersport wydawana jest cyklicznie. Obejrzyj nową gazetkę Intersport i zobacz co w promocji można kupić po okazyjnych cenach.

Wybierz poniżej gazetkę i obejrzyj promocje Intersport

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Intersport w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

INTERSPORT

 

http://www.intersport.pl

intersport-logo
Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+2 #2 kc
ja dzisiaj narty bo ich produkty są z najwyższej półki. Ceny wcale nie są porażające. Porównując narty world cup sc za 1799 do innych to mają 400/500 zł taniej, więc wcale strasznie drodzy nie są. Tani też zresztą, ale znakomita jakość to odpowiednia cena.
Cytuj
 
 
-2 #1 emila
Intersport jest w sumie drogi. Ktoś tu kupuje?
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież