Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Go Sport     Liczba opini: 3        Wynik oceny:
Go Sport - 3.5 na 5 . Głosy: 13

 

Sklepy Go Sport - gazetka, promocje, ulotka


go-sport-logo

O firmie Go Sport

Go Sport to sieć o zasięgu międzynarodowym. Sieć ta jest jedną z największych sieci sklepów sportowych w Polsce. Sklpey Go Sport należą do Grupy Go Sport, jednego z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych.
Grupa Go Sport jest francuską grupą kapitałową, należą do niej 2 marki sklepów sportowych: Go Sport i Courir. Grupa posiadała w roku 2010 ponad 350 sklepów sportowych w 5 krajach (Polsce, Francji, Belgii, Arabii Saudyjskiej i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich).
Go Sport jest jednym z największych dystrybutorów markowego sprzętu, obuwia i odzieży sportowej w Polsce.
Spółka Go Sport zatrudnia w Polsce około 600 osób. Firma współpracuje z kilkudziesięcioma polskimi dostawcami oraz lokalnymi przedstawicielami światowych koncernów sportowych.

 

Gazetka Go Sport

Gazetka Go Sport wydawana jest regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Go Sport. Poniżej znajduje się katalog produktów Go Sport.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Go Sport. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Go Sport. Ulotka i promocje Go Sport znajdują się poniżej.

Promocyjne ceny na produkty sportowe. Zapoznaj się z gazetką Go Sport.

 

UWAGA! Gazetka może wczytywać się parę sekund. Prosimy o cierpliwość...

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Go Sport w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

Katalog Go Sport Rowery

 

Katalog Go Run

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Go Sport w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Go Sport

http://www.go-sport.pl/
go-sport-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
-2 #3 Kriso
Super wygodne buty narciarskie udało mi się kupić w Go Sport Kraków. Polecił mi je sprzedawca i muszę przyznac że są bardzo wygodne jak na buty narciarskie. Sklep w
Cytuj
 
 
0 #2 gawel
Obejrzyj sobie pierwsze gazetki tam są promocje :)
Cytuj
 
 
-1 #1 karolina
no fajne a jakie sa promocje???? :lol:
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież