Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.EXIsport     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
EXIsport - 3.3 na 5 . Głosy: 6

 

Sklep EXIsport - gazetka, promocje, ulotka


exi-logo

O firmie EXIsport

EXIsport s.r.o. rozpoczął swoją działalność w handlu detalicznym w 2003 r., gdy nawiązał do doświadczeń firmy macierzystej Tomirex, zajmującej się handlem hurtowym. Pierwszy sklep detaliczny został otwarty w 2003 r. na Słowacji w Koszycach. Do końca 2006 r. na rynku słowackim otwarto w sumie 15 sklepów, dzięki czemu EXIsport stał się największą siecią sklepów sportowych na Słowacji.

Od 2007 r. EXIsport rozszerza swoją działalność również poza granice Słowacji. W Polsce planuje otworzyć ponad 20 sklepów, a tym samym stać się istotnym graczem retailowym na polskim rynku.

 

Gazetka Exisport

Gazetka Exisport zawiera promocje na artykuły sportowe. Poniżej znajduje się katalog produktów EXIsport. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji EXIsport. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej EXIsport.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka EXIsport. Ulotka i promocje EXIsport znajdują się poniżej.

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę EXIsport w pełnych rozmiarach wejdź na strone firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

EXIsport

 

http://www.exisport.com

 

exi-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież