Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżSferis     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Sferis - 4.2 na 5 . Głosy: 5

Ulotka, katalog, gazetka Sferis - promocje

O firmie Sferis

Sferis jest ogólnopolską siecią sklepów oferujących mobilne technologie dla całej rodziny, a także menadżerów i biznesmenów z małych przedsiębiorstw. Firm współpracuje z największymi dostawcami sprzętu i usług na świecie.

Na rynku są obecni od 1992 roku. W roku 2010 na terenie całego kraju działało już 65 salonów sprzedaży oraz ponad 50 stoisk typu wyspa ulokowanych w centrach handlowych. Od roku 2007 firma należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy Action SA. Wraz ze zmianami własnościowymi rozpoczął się nowy etap historii spółki – powołany został nowy zarząd, zatrudniona została kadra menadżerska posiadająca wieloletnie doświadczenia w pracy w polskich i międzynarodowych korporacjach.

 

Ulotka, gazetka promocyjna Sferis - promocje

Aktualna gazetka promocyjna sieci Sferis. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Sferis. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Sferis. Ulotka Sferis znajduje się poniżej.

 

Promocje, gazetka Sferis

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Sferis w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

c

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Sferis

 

http://sferis.pl

sferis-logoWypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież