Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżPanasonic     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Panasonic - 3.8 na 5 . Głosy: 5

Ulotka, katalog, gazetka Panasonic - promocje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest jednym z największych producentów elektroniki konsumenckiej i przemysłowej na świecie. Zatrudnia ponad 300 000 osób i wytwarza około 15 000 rodzajów produktów sprzedawanych na całym świecie.

Panasonic - czołowa marka japońskiego koncernu Matsushita Electric Industrial - jednego z największych na świecie producentów elektroniki użytkowej. Przedsiębiorstwo założył Konosuke Matsushita w 1918 roku.
Panasonic posiada linie produktów elektroniki użytkowej:
•Lumix - cyfrowe aparaty fotograficzne
•Car-Systems - sprzęt samochodowy

•Viera - telewizory plazmowe i LCD
•Diga - odtwarzacze i nagrywarki DVD oraz Blu-ray
•Toughbook - specjalistyczne komputery przenośne
Produkuje również telefony, faksy oraz centrale telefoniczne. W Gnieźnie znajduje się fabryka baterii cynkowo-węglowych Panasonic Battery Poland - największa tego typu fabryka w Europie.

 

Ulotka, gazetka promocyjna Panasonic- promocje

Aktualna gazetka promocyjna sieci Panasonic. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Panasonic. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Panasonic. Ulotka Panasonic znajduje się poniżej.

 

Katalogi firmy Panasonic

Kliknij na wybierz i wskaż "Produkty konsumenckie", następnie "Wszystko" i kliknij szukaj

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Panasonic w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Panasonic

 

http://www.panasonic.pl

panasonic-logo

 


 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież