Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżNeonet     Liczba opini: 6        Wynik oceny:
Neonet - 5.0 na 5 . Głosy: 5

Neonet - gazetka, promocje, ulotka

neonet-logo

O firmie Neonet

Firma NEONET S.A. jest jedną z wiodących w Polsce sieci sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT. Na początku 2005 roku posiadała 354 sklepy, w tym 118 sklepów własnych i 236 franczyzowych. Obecnie posiada przeszło 500 sklepów pod logo NEONET.

Sieć oferuje szeroką gamę produktów z branży IT, RTV, AGD, FOTO, GSM i multimediów oraz bogaty pakiet usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, w tym szeroki wachlarz usług kredytowych (raty, przedłużona gwarancja). Obecność sklepów w kilkuset miastach Polski gwarantuje Klientom łatwy dostęp do oferty. Grupa koncentruje swoją działalność na dynamicznie rosnącym rynku średnich i małych miast o liczbie mieszkańców nie większej niż 200 000. Na sieć Grupy Neonet składają się sklepy własne oraz sieć franczyzobiorców.

NEONET chce zaspokojać potrzeby klientów poprzez zapewnienie łatwego dostępu do produktów i usług ułatwiających życie i dostarczających rozrywkę.

Od początku działalności firma buduje wśród Klientów świadomość marki nowoczesnej, oferującej atrakcyjne produkty w najlepszych cenach na rynku. Firma w swoich działaniach kieruje się mottem: „NEONET. U nas najdroższy jest Klient”. Starania te znalazły odzwierciedlenie w opinii Klientów - w 2008 r. NEONET został uhonorowany „Godłem Jakości Obsługi ”.Grupa została utworzona na bazie trzech podmiotów gospodarczych, pierwotnie funkcjonujących samodzielnie, zajmujących się handlem towarami z branży RTV/AGD na polskim rynku: Neonet (dawniej Firma Handlowa M and M), Juka i Pigo.

 

 

Neonet gazetka

Neonet gazetka przedstawia najnowsze promocje. Aktualna gazetka promocyjna sieci Neonet. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z nowej gazetki, ulotki sieci Neonet.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do odwiedzenia sklepów Neonet.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Neonet w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Neonet

http://www.neonet.pl
neonet-logo

Kontakt

 

NEONET S.A.

Tel. 71 323 59 00

Fax. 71 323 59 05

Siedziba

 

Ulica: Żmigrodzka 242D
51-131, Wrocław

województwo dolnośląskie


Pokaż Żmigrodzka 242D na większej mapie

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #6 jurek
kupując urządzenie wielofuncyje w sklepie neomet sklep nie posiadał kabla komputer-drukarka więc trzba było iść do innego sklepu po zakupie w innym sklepie tego kabla i kupując to urządzenie ekspedjętka z ironią stwirdziła że ona sobie kupiła z wifi tak potraktowali klijęta neonet
Cytuj
 
 
0 #5 Urszula68
Super sklep z miłą i profesjonalną obsługą, towar posiadają wysokiej jakości. Kupuję tam, bo mają naprawdę rewelacyjne ceny na każdą kieszeń i nie ma problemu z reklamacją czy serwisem.
Cytuj
 
 
0 #4 andrzej
Polecam sklep Neonet, wysoka jakość towaru, fachowa i chętna do pomocy obsługa i w ogóle przyjazna atmosfera.
Cytuj
 
 
0 #3 Marian
Ja jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie. Obsługa przebiegłą sprawnie i profesjonalnie. Towar spełnia moje oczekiwania
Cytuj
 
 
0 #2 Monia
Zgadzam się z Mariuszem, też korzystałam z tego rodzaju usługi.Po złożeniu zamówienia, towar czekał na mnie w sklepie na trzeci dzień.
Cytuj
 
 
-1 #1 Mariusz
Neonet to dobry sklep, w każdym mieście mają odbiór osobisty towaru zakupinego przez internet i nie trzega czekac na kuriera
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież