Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżModel1     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Model1 - 4.0 na 5 . Głosy: 4

Ulotka, katalog, gazetka Model1 - promocje

O firmie Model1

Model1 jest najstarszym polskim dystrybutorem RTV-AGD. Firma powstała w 1979 roku. Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną rtv, multimediów, artykułów gospodarstwa domowego oraz tradycyjnych akcesoriów kuchennych i stołowych.

Zdobywane przez lata doświadczenie w zakresie potrzeb klientów oraz dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej pozwala firmie oferować nie tylko dobre produkty w dobrych cenach, ale także profesjonalną poradą, informacją oraz sugestią.

W swojej ofercie posiadają renomowane marki produkujące sprzęt elektroniczny, gospodarstwa domowego oraz multimediów.


Ulotka, gazetka promocyjna Model1 - promocje

Aktualna gazetka promocyjna sieci Model1. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Model1. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Model1. Ulotka Model1 znajduje się poniżej.

 

Promocje, gazetka Model1

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Model1 w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy,


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Model1

 

http://model1.pl

model1-logoWypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież