Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna AGD RTV Mixelectronics


Mixelectronics     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Mixelectronics - 4.7 na 5 . Głosy: 10

Gazetka Mixelectronics - promocje, ulotka.

mixelectronics

O firmie MixElectronics

Firma MixElectronics to sieć salonów ze sprzętem elektronicznym typu: RTV, AGD, Komputery i GSM.

Sieć handlowa Mix Electronics posiada około 200 salonów sprzedaży na terenie całego kraju, a ich liczba stale rośnie obejmując swym zasięgiem coraz więcej lokalizacji. W ciągu kilku ostatnich lat działalności firma przystępowała do większości pionierskich akcji promocyjnych często wydawała gazetki promocyjne w których można było znaleźć ciekawe promocje.

Sieć MixElectronics współpracuje z wiodącymi dostawcami oferując sprzęt najwyższej jakości, a ponadto sprzedaż produktów w systemie ratalnym. Mixelectronics prowadzi również sklep internetowy.

Gazetka MixElectronics

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną gazetką sklepu Mixelectronics. Znajdziesz w niej najnowszą ofertę promocyjną.

Poniżej ulotka, promocje, gazetka promocyjna Mixelectronics.

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Mixelectronics. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Mixelectronics zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Mixelectronics. Wyszukaj w gazetce aktualne promocje.

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Mixelectronics w pełnych rozmiarach to wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

MIXELECTRONICS

http://www.mixelectronics.pl

mixelectronics

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

 

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież