Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżMix-media     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Mix-media - 4.8 na 5 . Głosy: 4

Ulotka, gazetka promocyjna Mix-media - promocje


mix-media

O firmie Mix-media

Sklep internetowy mixmedia.pl istnieje na Polskim rynku usług internetowych od 2006 roku.
MIX-MEDIA oferuje najwyższą jakość wiodących na rynku marek w konkurencyjnych cenach. Jednocześnie zapewniamy Państwu wsparcie naszych konsultantów, którzy nie tylko pomogą przy wyborze właściwych produktów spełniających Państwa oczekiwania, ale również odpowiedzą na wszelkie pytania.  U nas znajdą Państwo szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego, wolnostojących i do zabudowy, oraz  RTV i sprzętu fotograficznego.

Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją, oraz obserwacjom światowych trendów, udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. To dzięki temu oferujemy towary  w tak okazyjnych cenach.

Jednocześnie liczący obecnie ponad 50 osób zespół Mix-media stale doskonali umiejętności w zakresie  obsługi klientów, oraz pogłębia swoją wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań stosowanych w produktach AGD, RTV i IT, tak aby móc zawsze służyć fachową pomocą.

 

Katalog, gazetka promocyjna Mix-media- promocje

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Mix-media . Ulotka i promocje Mix-media znajdują się poniżej. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Mix-media. Poniżej znajduje się katalog produktów Mix-media.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Mix-media.


 

Gazetka promocyjna

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Mix-media w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

s

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Mix media

 

http://www.mixmedia.pl/

 

 

mix-media

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież