Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Mall     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Mall - 4.8 na 5 . Głosy: 6

Gazetka Mall - promocje, ulotka

Mall-logo

O firmie Mall.pl

Firma Mall działa od 2000 roku i jej właścicielem jest Netretail Holding. Firma działa w pięciu krajach Europy: Republice Czeskiej, Niemczech, Polsce oraz na Słowacji i na Wegrzech. Sklep interentowy, który w swojej ofercie posiada artykuły z kategorii: sprzęt AGD, drobne AGD, sprzęt RTV, sprzęt fotograficzny, zegarki, sprzęt sportowy, dom i ogród, artykuły dla dzieci, artykuły dla zwierząt. Szeroki asortyment sklepu powoduje, że cieszy się on dużym zaintersowaniem. Sklep prowadzi często wyprzedaże artykułów po cenach promocyjnych.

 

Gazetka Mall.pl - katalog i wybrane promocje

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z promocji sklepu Mall. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce sklepu Mall.pl. Poniżej znajduje się katalog produktów Mall, gazetka Mall. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Mall zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Mall. Wybrane promocje Mall.pl

 

Zapraszamy do sklepu internetowego Mall.

 

Jeśli chcesz gazetkę Mall.pl w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Mall.pl

 

http://www.mall.pl
Mall-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież