Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna AGD RTV LP Elektronik


LP Elektronik     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
LP Elektronik - 5.0 na 5 . Głosy: 4

Ulotka, katalog, gazetka LP Elektronik - promocje

O firmie LP Elektronik

LP Elektronik to polska sieć sklepów elektronicznych. Firma działa na terenie całej Polski i posiada ponad 200 sklepów oferuje niezwykle bogatą gamę artykułów elektronicznych. Sklepy sieci znajdują się zarówno w małych i dużych miastach jak również w pasażach wielkich centrów handlowych. Firmy zrzeszone pod nazwą LPelektronik są niezależnymi jednostkami biznesu, niepowiązanymi ze sobą kapitałowo. Mają one pełną swobodę w zakresie ustalanie celów i strategii sprzedaży oraz zysku. Łączy je natomiast oferowanie produktów elektronicznych wiodących marek. LPelektronik jest siecią sklepów specjalistycznych, w których sprzedawcy posiadają rozległą wiedzę na temat elektroniki.

 

Ulotka, gazetka promocyjna LP Elektronik - promocje

Aktualna gazetka promocyjna LP Elektronik. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych LP Elektronik. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji LP Elektronik. Ulotka i promocje LP Elektronik znajduje się poniżej.

 

Gazetka promocyjna, katalog LP Elektronik

Wybierz gazetkę z dostępnych poniżej miesięcy.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę LP Elektronik w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

x

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

LP ELEKTRONIK

 

http://lpelektronik.com

lpelektronik-logo

 


 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież