Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna AGD RTV Komputronik

Komputronik – gazetka promocyjna z aktualnymi cenami sprzętu IT
Komputronik     Liczba opini: 17        Wynik oceny:
Komputronik - 3.9 na 5 . Głosy: 19

Komputronik gazetka, promocje, ulotka

komputronik

O firmie Komputronik

Gazetka Komputronik to źródło promocji dostępnych w salonach firmy Komputronik. Sieć sklepów Komputronik działa na polskim rynku IT. Firma jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.. Oferta firmy Komputronik kierowana jest do osób fizycznych, korporacji oraz instytucji sektora publicznego. Gazetka Komputronik zawiera promocje, które są bardzo atrakcyjne. Sieć sklepów Komputronik zajmuje się:

- świadczeniem usług w zakresie: informatyzacji, w tym wdrażania systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP, tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań IT.

- sprzedażą detaliczną i hurtową sprzętu komputerowego, oprogramowania komputerowego, elektroniki użytkowej,
- produkcją sprzętu komputerowego,
- świadczeniem usług serwisowych

Dotychczas sieć Komputronik S.A. prowadziła swoją działalność przede wszystkim na rynku krajowym. Obecnie firma się rozwija i zakłada umiędzynarodowienie prowadzonej działalności poprzez wprowadzenie wielojęzyczności i wielowalutowości sklepu internetowego. W planach jest także otwieranie oddziałów lokalnych Spółki w krajach Europy Środkowo - Wschodniej, będących członkami Unii Europejskiej.

 

Promocje Komputronik

Razem ze sklepem Komputronik przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę promocyjną z salonów Komputronik. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

 

Gazetka Komputronik

Gazetka Komputronik powstała z myśla o wszystkich tych, którzy szukają ciekawych promocji. Firma posiada własne salony sprzedaży we wszystkich większych miastach w Polsce, a także prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy. Sieć Komputronik oferuje częste promocje, które można obejrzeć w gazetce i szybką dostawę zamówionego sprzetu (w ciągu 24h w przypadku zamówień złożonych do godz. 17-stej każdego dnia roboczego). Gazetka Komputronik jest wydawana regularnie. Obejrzyj okazje dostępne w gazetce.

Zapraszamy także do sklepu internetowego Komputronik.

Gazetka Komputronik

 

Zakupy w Komputronik- polecane produkty.

Komputronik to sieć sklepów komputerowych. Swoje sklepy ma zlokalizowane w całej Polsce, a także prowadzi zaufany sklep internetowy. Poniżej polecane produkty ze sklepu Komputronik. Zapraszamy do zakupów.   Piekarnik elektryczny Ariston FT 95V C.1 (OW) HA

Piekarnik elektryczny do zabudowy w słupku, z rustykalnym frontem , firmy Ariston, linia Traditional, kolor biel antyczna. Funkcja Pieczenie Ciasta, automatyczna funkcja dzięki której nawet najbardziej skomplikowane słodkie wypieki i torty będą idealnie upieczone, posiadając wyborny smak. Pojemność 56.0l Sterowanie mechaniczne , z zegarem analogowym Piekarnik typ 7 kucharzy pizza, 7 funkcyjny, z grillem i termoobiegiem Potrójna szyba w drzwiach Chłodzenie obudowy Czyszczenie katalityczne Klasa energetyczna A.

 • Producent: Ariston
 • Sklep: Komputronik.pl
 • Właściwości: kolor biały rodzaj piekarnika elektryczny front tradycyjny wysokość 59.5 cm szerokość 59.5 cm głębokość 56.9 cm instalacja do zabudowy panel sterujący pokrętła funkcja grilla tak wymuszony obieg powietrza tak ilość funkcji 7 rodzaje funkcji grzałka dolna | górna grzałka | grill | Multi-cooking | ciasta | tradycyjny | grill z termoobiegiem klasa energetyczna A pojemność piekarnika 56 l chłodzenie obudowy tak typ prowadnic drabinkowe oświetlenie wnętrza tak załączone wyposażenie 2

cena: 1429.80 zł>> Przejdź do produktu <<
&​nbsp;

   Panasonic DMC GM1K 12 32mm czarny

Dopasowany do stylu i kieszeni użytkowników dbających o wygląd aparat robiący zdjęcia o zaskakująco wysokiej jakości. LUMIX GM1 to aparat nowej klasy - ma dyskretny styl oraz umożliwia bardziej naturalne i spontaniczne robienie zdjęć. Zapewnia podróżującym użytkownikom swobodę twórczą i wysoką jakość zdjęć dzięki systemowi wymiennych obiektywów. Zaskakująco niewielki aparat jest dostosowany do stylu użytkownika, oferuje znakomite efekty pracy, przyciąga uwagę atrakcyjnym wzornictwem i ma wbudowaną łączność Wi-Fi. Mały, ale niezwykle zaawansowany Niezwykle kompaktowy i zaawansowany technicznie LUMIX GM1 to pierwszy aparat o rozbudowanych możliwościach, który łatwo mieści się w kieszeni. System wymiennych obiektywów zapewnia zachwycającą jakość zdjęć i swobodę twórczą w każdej podróży. Imponujące zdjęcia i szybki autofokus nawet przy słabym oświetleniu Wyrafinowane wzornictwo bez kompromisów jakościowych. Dzięki dużemu, cyfrowemu przetwornikowi Live MOS oraz wysokowydajnemu procesorowi Venus Engine jest to świetny aparat dla osób dbających o jakość i styl. Co więcej, podobnie jak wszystkie aparaty LUMIX G, GM1 ma autofokus z detekcją kontrastu. Dzięki temu umożliwia robienie artystycznych zdjęć i uwypuklanie szczegółów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Najnowocześniejsze opcje łączności LUMIX GM1 oferuje łączność Wi-Fi, która zwiększa elastyczność fotografowania, oraz łatwą w użyciu funkcję błyskawicznego udostępniania zdjęć. Umożliwia to nasza specjalna aplikacja Panasonic Image App do Przyszłość fotografii w Twoich rękach LUMIX GM1 - model z naszej przełomowej serii bezlusterkowych aparatów cyfrowych z wymiennym obiektywem. LUMIX G to przełomowy system aparatów cyfrowych, którymi niezwykle łatwo robi się zachwycające zdjęcia. Obejrzyj krótką prezentację wideo różnych aparatów i ich użytkowników, a następnie zapoznaj się ze szczegółowym opisem wybranego modelu. Obiektywy niestandardowe i LEICA z serii LUMIX G System mniejszych i lżejszych obiektywów zapewnia swobodę robienia zdjęć i nagrywania filmów. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne obiektywy LEICA DG, najwyższej klasy obiektywy LUMIX G z serii X, a także wiele innych wysokiej klasy obiektywów standardowych i do zastosowań specjalnych. Dzięki standardowi Mikro Cztery Trzecie zapewniają tę samą jaskrawość i jakość obrazu co większe obiektywy, dlatego nasza oferta z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania.

 • Producent: Panasonic
 • Sklep: Komputronik.pl
 • Właściwości: LUMIX GM1 to aparat nowej klasy - ma dyskretny styl oraz umożliwia bardziej naturalne i spontaniczne robienie zdjęć. Zapewnia podróżującym użytkownikom swobodę twórczą i wysoką jakość zdjęć dzięki systemowi wymiennych obiektywów. Zaskakująco niewielki aparat jest dostosowany do stylu użytkownika, oferuje znakomite efekty pracy, przyciąga uwagę atrakcyjnym wzornictwem i ma wbudowaną łączność Wi-Fi.

cena: 2399.00 zł>> Przejdź do produktu <<
&​nbsp;

   Panasonic DMC FT5EP czarny

Aparat o wysokiej wytrzymałości, przeznaczony dla wszystkich rodzajów rozrywki na świeżym powietrzu. Aparat DMC-FT5 jest wodoodporny do głębości 13 m., oraz kurzoodporny zgodnie z normami ''IPX8'' oraz ''IP6X''. Jest również odporny na wstrząsy, na upadek z wysokości do 2 m, mrozoodporny w takim stopniu, że może przetrwać temperaturę nawet -10oC oraz jest odporny na ściskanie siłą 100 kG. Nowością jest szkło przeciwmgielne zapobiegające zaparowywaniu. Aparat nadaje się do zabierania na ryby, kamping, nurkowanie, nurkowanie ''z fajką'', surfowanie, wspinaczkę, narty lub snowboard. DMC-FT5 to aktywny współuczestnik gier i zdarzeń, rejestrujący przez cały rok zdarzające się tam niesamowite chwile. DMC-FT5 może zapisywać filmy wysokiej rozdzielczości full HD 1920 x 1080 ze zdumiewającą płynnością w formatach 50p AVCHD Progressive oraz 25p MP4. Filmy te mają wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny w formacie Dolby Digital®, aparat ma wbudowany mikrofon stereofoniczny z układem redukcji zakłóceń pochodzących od pracy mechanizmu zoomu. Zaawansowany jest tryb zdjęć wykonywanych w stałych odstępach czasu. Po ustawieniu czasu początku zdjęć, odstępu czasowego oraz liczby tych zdjęć - aparat automatycznie wykonuje zdjęcia, które potem w tym aparacie mogą być połączone w rodzaj filmu wideo utworzonego z poszczególnych klatek. Aparat DMC-FT5 łączy się ze światem zewnętrznym poprzez Wi-Fii® oraz technikę NFC. NFC (łączność w bliskim polu) umożliwia użytkownikom łączenie aparatu ze smartfonem/tabletem dzięki prostemu ustawieniu tych urządzeń obok siebie i wykonaniu kilku prostych czynności. Dzięki aplikacji ''Panasonic Image App'' użytkownicy mogą również wykonywać zdjęcia zdalnie, bezproblemowo wysyłać materiały do sieci społecznościowych (SNS), korzystać z natychmiastowego przesyłu, umożliwiającego aparatowi automatyczny transfer danych do docelowych urządzeń elektronicznych. Przesyłanie danych do komputera w domu jest możliwe poprzez bezprzewodowy punkt dostępowy (Access Point, ruter). Usługa Wi-Fi Direct™ umożliwia bezpośrednie oglądanie zdjęć na niektórych, zgodnych z formatem DLNA, telewizorach Panasonic VIERA. GPS współpracuje z GLONASS (system satelitarnej nawigacji globalnej) w celu dalszego ulepszenia jego dokładności. Pokazuje nazwę kraju/regionu, stanu/prowincji/hrabstwa, hrabstwa/miasta, miasta/dzielnicy/osiedla i dostępne ogólnoświatowo informacje o danym terenie. Zdjęcia i filmy wideo z nazwami miejsc są automatycznie sortowane w aparacie w celu umożliwienia ich szybkiego wyszukiwania a nowa funkcja logowania umożliwia zapamiętywanie odległości poszczególnych etapów podróży, które można potem wyświetlić w aplikacji Google Earth. Dla aktywnego użytku w terenie zastosowano tu kompas, wysokościomierz a nawet barometr. W celu dalszej poprawy wartości parametrów obróbki sygnałów w aparacie DMC-FT5 zastosowano nową wysokoczułą matrycę MOS z 16,1 megapikselami. Falkowy

 • Producent: Panasonic
 • Sklep: Komputronik.pl
 • Właściwości: Wodoodporny, odporny na wstrząsy, mrozoodporny, kurzoodporny i wytrzymały na nacisk. Zapis wideo 1080/50p Full HD w formacie AVCHD Progressive. Funkcje Wi-Fi® oraz NFC (łączność w bliskim polu). Wysoka jakość obrazu dzięki wysokoczułej matrycy MOS z 16,1 megapikselami. Korzysta z systemu GPS oraz GLONASS . Specjalne odtwarzanie koloru czerwonego dla uzyskania pięknych zdjęć podwodnych.

cena: 1199.00 zł>> Przejdź do produktu <<
&​nbsp;

   Pokrowiec Tripod Cover 125 155

Pokrowiec Tripod Cover 125-155

 • Producent: Avers
 • Sklep: Komputronik.pl
 • Właściwości: Pokrowiec na ekrany Tripod 12 i 15

cena: 129.90 zł>> Przejdź do produktu <<
&​nbsp;

   Celestron teleskop AstroMaster 70 AZ

Teleskop przeznaczony do prowadzenia obserwacji nieba. Bardzo łatwy i szybki montaż. Specjalna rączka umożliwiająca prowadzenie teleskopu. Bardzo dobrze wykonana optyka teleskopu pozwala na prowadzenie wnikliwych obserwacji. Specjalna półka na akcesoria (okulary, itp.). Układ optyczny: refraktor. Średnica: 70 mm. Ogniskowa: 900 mm. Okular 20 mm - powiększenie 45x. Okular 10 mm - powiększenie 90x. Montaż: azymutalny. Elementy optyczne posiadają powłoki ochronne. Waga: 8,16 kg.

 • Producent: Hama
 • Sklep: Komputronik.pl
 • Właściwości: Teleskop przeznaczony do prowadzenia obserwacji nieba. Bardzo łatwy i szybki montaż. Specjalna rączka umożliwiająca prowadzenie teleskopu. Bardzo dobrze wykonana optyka teleskopu pozwala na prowadzenie wnikliwych obserwacji. Specjalna półka na akcesoria (okulary, itp.). Układ optyczny: refraktor. Średnica: 70 mm. Ogniskowa: 900 mm. Okular 20 mm - powiększenie 45x. Okular 10 mm - powiększenie 90x. Montaż: azymutalny. Elementy optyczne posiadają powłoki ochronne. Waga: 8,16 kg.

cena: 439.00 zł>> Przejdź do produktu <<
&​nbsp;

 

Kody rabatowe i promocje Komputronik.

Kupony promocyjne Komputronik

Sprawdź czy nie ma specjalnej okazji, zanim zdecydujesz się na zakupy w sklepie Komputronik. Dzięki nam możesz skorzystać z kodów promocyjnych Komputronik oraz promocji i rabatów. Poniżej znajdzies specjalne promocje i kody rabatowe ze sklepu Komputronik. Jeśli sklep ma aktualną promocję lub kod promocyjny to pojawi się poniżej.

nazwa firmy :
dane pochodzą z :

KOMPUTRONIK
http://www.komputronik.pl/
 
komputronik

Zobacz popularne gazetki promocyjne, kody rabatowe i promocje

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #17 Liszko
bezkonkurencyjn i są w kwestii szybkosci realizacji, zamawiam w wielu sklepach ale tylko komputronik tak szybko wysyla + dobra informacja o stanie przesylki + bdb wybor i sporo rzeczy w naprawde fajnych cenach, duzo promocji, gazetka itp
Cytuj
 
 
0 #16 Zonik
Z poprzedniej gazetki zamówiłem co nieco, świąteczna wygląda fajnie i pewnie na święta też się skuszę na zakupy u nich bo są fajne promocje.
Cytuj
 
 
0 #15 Goffik
spoko promocje - jest tego sporo wiec parę razy udało mi się coś wybrać taniej niż chciałem początkowo kupić i za to plusik dla komputronika, wracam w sumie regularnie po różne rzeczy do nich i nie mogę narzekać
Cytuj
 
 
0 #14 Iszken
szybka realizacja zamówień i dobra obsługa to główne dla mnie zalety, dlatego najczęściej akcesoria i rzeczy trudniej dostępne kupuje u nich
Cytuj
 
 
0 #13 zixx
Kupiłem z gazetki komputronika router i z towaru i ceny jestem zadowolony, fajna sprawa, zawsze można coś taniej upolować a i darmowa dostawa do salonu też obniża cenę :)
Cytuj
 
 
0 #12 zilen
ofert całkiem fajne są w tych gazetkach komputronika czasem trafi sie jakieś akcesoria, plus też za bardzo szybką wysyłke!
Cytuj
 
 
0 #11 Serrek
Kiedys z ich gazetki kupilem laptopa, ostatnio dysk ssd, takze od czasu do czasu mozna cos fajnego na promocji znalezc za dobra kase!
Cytuj
 
 
0 #10 Sepel
Dobre promocje! Outlet to fajna sprawa, kupiłem kartę graficzną za smieszne pieniądze a model ten kosztował naprawdę sporo gdy się pojawił.
Cytuj
 
 
0 #9 olemon
dobra gazetka, czasem trafi się coś w dobrej cenie, do teog duzy wybor i szybka dostawa produktów do salonu i odbioor za free
Cytuj
 
 
0 #8 ROmi
skorzystałem z jednej z promocji w gazetce komputronika i jestem zadowolony, sprzęt kupiony poniżej cen normalnie w sklepach i jest OK !
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież