Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Infores     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Infores - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Infores - gazetka, promocje, ulotka


infores-logo


O firmie Infores

Firma Infores zajmuje się sprzedażą artykułów z branży RTV i AGD. W swojej ofercie proponuje klientom zestawy komputerowe, laptopy, telewizory, drobne sprzęty RTV. Firma Infores stawia na zadowolenie klientów z profesjonalnych sklepów komputerowych. Jest liderem na tym rynku w swoim regionie. W ofercie firmy Infores stawiającej na nowocześne technologie znaleźć można wiele ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach.

Gazetka Infores - promocje

Gazetka Infores to najnowsze promocje tej firmy z artykułami RTV i AGD. Wśród nich znajdziesz promocje na laptopy, telewizory, oraz wiele inych artykułów. Aktualna gazetka promocyjna sieci Infores. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Infores. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Infores.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Infores w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Infores

http://www.infores.net
infores-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież