Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna AGD RTV Electro World


Electro World     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Electro World - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Katalog Electro World - promocje

electro-world-logo

O firmie Electro World

Firma Electro World specjalizuje się w sprzedaży sprzętu elektronicznego. Sieć sklepów Electro World obecna jest w Polsce od 2005 roku. Firma Electro World stała się częścią Mix Electronics S.A. w październiku 2009 roku. W tecj chwili (grudzień 2011) sieć sklepów Electro World ma otwartych w Polsce – Katowicach (Centrum Handlowe Agata Meble), w Warszawie (Centrum Handlowo-Rozrywkowe Promenada), Opolu (Centrum Handlowe Karolinka)Wrocławiu (Park Handlowy Bielany Wrocławskie), Łodzi (Manufaktura) i Rzeszowie (Galeria Nowy Świat). Obejrzyj aktualne promocje w gazetce promocyjnej Electro World. Firma Electro World prowadzi skprzedaz także w sklepie internetowym.

Gazetka Electro World - promocje

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu Electro World.

Gazetka Electro World zawiera ciekawe okazje na artykuły ze sklepu. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Electro World. Katalog Electro World zawiera najnowsze promocje. Promocje i gazetka w Electro World zmieniane są regularnie. Skorzystaj z promocji Electro World.

 


Jeśli chcesz stronę Electro World w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Electro World

 

http://www.electroworld.pl

electro-world-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież