Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżElectro.pl     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Electro.pl - 5.0 na 5 . Głosy: 2

Electro.pl - gazetka, promocje, ultoka.

electro-logo

 

O firmie Electro.pl

ELECTRO.pl to sklep, który wyróżnia się profesjonalną obsługą. Sklep posiada szeroki wybór asortymentu. Firma zakupy zrobione w sklepie szybko dostarcza do domu klienta. W swojej ofercie firma electro ma: sprzęt AGD, RTV, notebooki, telefony komórkowe, aparaty cyfrowe i wiele innych. Firma ma wieloletnie doświadczenie w handlu w sklepach tradycyjnych. W roku 2012 firma zatrudnia około 100 pracowników. Firma posiada także własne zaplecze magazynowe, dzięki temu szybko i łatwo dostarcza towar do końcowego klienta. Towar wysyłany jest natychmiast po złożeniu zamówienia.

 

Gazetka Electro - promocje

Gazetka promocyjna Electro.pl pojawia się z różną częstotliwością, najcześciej jednak oferta wydawana jest raz w miesiącu. Poniżej znajdziesz gazetkę z Electro.pl w formie elektronicznej. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce i sSkorzystaj z promocji Electro.pl

 

Gazetka Electro.pl przedstawia najnowsze promocje. Prosimy o cierpliwość, gazetka może wczytywać się kilka sekund.

 

 

 

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Electro.pl

 

http://electro.pl

electro-logo

 

 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież