Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Astro     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Astro - 4.7 na 5 . Głosy: 7

Gazetka promocyjna RTV ASTRO AGD - promocje, ulotka

O firmie Asrto

Astro to firma zajmująca się dystrybucją sprzętu RTV oraz AGD. Obecnie w całym kraju posiada 41 sklepów ze sprzętem. Zlokalizowane są one głównie we wschodnich województwach naszego kraju. Firma oprócz sprzedaży detalicznej prowadzi także działalność w zakresie sprzedaży hurtowej. W firmie pracuje prawie 200 osób, zatrudnionych w kilku różnych działach. Wraz z rozwojem Astro powstają coraz to nowe miejsca pracy. Firma jest nastawiona na rozwój i kształcenie swojej kadry, aby jak najlepiej obsługiwać swoich klientów. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt AGD do zabudowy oraz wolnostojący. W ofercie firmy można znaleźć sprzęt wszystkich znanych dużych marek sprzętu AGD. Podobnie jest, jeśli chodzi o sprzęt RTV. W sklepach Astro znaleźć można zarówno telewizory, jak i sprzęt hifi oraz przenośne odtwarzacze. Sklepy udzielają gwarancji na zakupiony sprzęt, która nieraz jest znacznie korzystniejsza niż gwarancja zapewniana przez producenta.

Gazetka Astro

Aktualna gazetka promocyjna Astro. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Astro. RTV i AGD. Gazetka Astro wydawana jest regularnie.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę AGD Astro RTV w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

ASTRO

http://www.astro.com.pl/
astro-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież