Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.ArtDom     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
ArtDom - 3.7 na 5 . Głosy: 3

Gazetka ArtDom - promocje

artdom-logo

O firmie ArtDom

Firma ArtDom powstała w 1992 roku i swoją siedzibę ma w Łodzi. W roku 1994 powstał pierwszy sklep ArtDom. W tej chwili marka Art-Dom to sieć sklepów, która specjalizuje się w sprzedaży artykułów do wyposażenia i urządzernia mieszkania. Wśród oferty sklepu można znaleźć Salony AGD RTV MULTIMEDIA, Salony Meblowe oraz Salon Łazienka.Firma posiada także sklep internetowy.

Firma Art-Dom oprócz sprzedaży detalicznej prowadzi również sprzedaż hurtową obejmującą branżę RTV, AGD oraz Armaturę Łazienkową.

Obecnie (rok 2012) sieć sklepów ArtDom liczy ponad 15 Salonów AGD RTV MULTIMEDIA, 5 Salonów Meblowych oraz jeden Salon Łazienka zlokalizowanych głównie w województwie łódzkim. Firma ArtDom regularnie wydaje akcje promocyjne, które publikowane są w gazetce. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą gazetką ArtDom.

Gazetka ArtDom

Gazetka ArtDom przedstawia najnowsze promocje na sprzęt Agd i RTV najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z cenami promocyjnymi w katalogu ArtDom na telewizory, odtwarzacze, radia, piekarniki, lodówki oraz inny sprzęt elektroniczny.

Skorzystaj z promocji ArtDom. Obejrzyj promocje w katalogu, gazetce promocyjnej, ulotce.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem ArtDom. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę artykułów promocyjnych z gazetki ArtDom. Promocje i gazetka sklepu ArtDom wydawane są cyklicznie.

Katalog ArtDom zawiera interesujące okazje na artykuły ze sklepu.


Gazetka meblowa Artdom

 


 

Jeśli chcesz stronę ArtDom w pełnych rozmiarach odwiedź stronę internetową firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

ArtDom

 

http://www.artdom.com.pl/

artdom-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież