Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżAlsen     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Alsen - 5.0 na 5 . Głosy: 3

Alsen - gazetka, promocje, ulotka


alsen-logo

 

O firmie Alsen

Firma Alsen została założona w 2003 roku. W chwili obecnej w tej sieci znajduje się 350 salonów w całej Polsce. Sklepy Alsen oferują bogatą ofertę produktów IT  i  elektroniki  użytkowej  oraz  małego  AGD.
ALSEN w swojej ofercie proponuje Autoryzowany Punkt Sprzedaży i Autoryzowany Punkt Serwisowy komputerów PC ALSEN. Firma ALSEN posiada szeroką gamę produktów w promocyjnych cenach. Wśród ofert znaleźć można zestawy komputerowe, netbooki,  notebooki oraz akcesoria multimedialne.
Firma Alsen posiada również w swoich sieciach telefony, urządzenia nawigacji GPS oraz elektronikę użytkową, małe AGD, art. dla dzieci oraz produkty Fitness.

Gazetka Alsen- promocje

Gazetka Alsen oferuje najświeższe promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na notebooki oraz małe AGD. Aktualna gazetka promocyjna sieci Alsen Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Alsen. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Alsen.


 

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Alsen
 
http://www.alsen.pl
alsen-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież