Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna AGD RTV AGD Bonus RTV


AGD Bonus RTV     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
AGD Bonus RTV - 3.1 na 5 . Głosy: 11

Ulotka, katalog, gazetka AGD Bonus RTV - promocje

agd-bonus-rtv

O firmie AGD Bonus RTV


Polskie Sklepy AGD Bonus RTV są siecią specjalistycznych placówek handlowych skupiona wokół hurtowni BW BŁOCH WOŹNIAK s.j. Celem ich firmy jest fachowa obsługa klientów pragnących kupić atrakcyjny sprzęt AGD/RTV. Oferta firmy to m.in. pralki, lodówki, zmywarki, żelazka, czajniki, zamrażarki, roboty, a także sprzęt do zabudowy oraz części zamienne i akcesoria. Dystrybuują na polskim rynku, takie marki jak: Whirlpool, Polar, Mastercook, Gorenje Zelmer, Grundig, Panasonic, Amica, Philips, Electrolux, Sharp i wiele innych.W 2000 roku rozpoczeli tworzenie sieci sklepów firmowych BONUS. Sklepy rozlokowane są w południowo-zachodniej Polsce, głównie w miastach powiatowych i mniejszych. Prowadząc politykę poszerzania oferty i docierania do każdego klienta w najbliższym czasie sieć Bonus planuje otworzyć kolejne placówki handlowe.


Ulotka, gazetka promocyjna AGD Bonus RTV - promocje

Aktualna gazetka promocyjna sieci AGD Bonus RTV. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych AGD Bonus RTV. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji AGD Bonus RTV. Ulotka AGD Bonus RTV znajduje się poniżej.

 

Promocje, gazetka AGD Bonus RTV

Jeśli chcesz obejrzeć gazetke AGD Bonus RTV w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

AGD Bonus RTV

 

http://sklepybonus.pl

agd-bonus-rtvWypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież