Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.4MAX.pl     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
4MAX.pl - 5.0 na 5 . Głosy: 1

4MAX.pl - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie 4MAX.pl

Firma 4MAX Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Na początku swojej działalności sprzedawano produkty służące do chłodzenia, wyciszania i modyfikacji komputerów oraz designerskie akcesoria komputerowe.
W 2011 roku nastąpiła zmiana właściciela. Została nim firma IT GRUPA. W obecnej chwili firma proponuje nie tylko produkty IT, ale także AGD, RTV, odzież i akcesoria, zegarki, zabawki i artykuły dla dzieci, kosmetyki, perfumy oraz narzędzia. Firma 4MAX.pl oferuje dla swoich klientów wiele ciekawych promocji w szerokim wyborze produktów.

 

Wybrane promocje 4max

Poniżej znajdziesz ciekawe promocje na wybrane produkty.

Gazetka 4MAX.pl - promocje

Gazetka 4MAX.pl przedstawia obecnepromocje tej sieci firmy. Wśród nich znajdziesz promocje na zabawki dla dzieci. Aktualne promocje sieci 4MAX.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji 4MAX.pl. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych 4MAX.pl.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę 4MAX.pl w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

4MAX.pl
 
http://www.4MAX.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież