Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżAGD RTV
Zuhip     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Zuhip - 4.0 na 5 . Głosy: 3

Zuhip - gazetka, promocje, ulotka


zuhip-logo


O firmie Zuhip


Firma ZUHIP istnieje na polskim rynku od 1990 roku. W swoich salonach oferuje klientom elektronikę RTV i AGD, GSM, FOTO i IT również artykuły gospodarstwa domowego znanych i markowych firm zarówno polskich jak i zagranicznych.
W ofercie tej firmy znaleźć można pakiet BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA który jest ułożony dla potrzeb Klientów samotnych, starszych , zapracowanych.
Firma ZUHIP oferuje dla klientów stałą opiekę serwisową, możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat oraz korzystne raty.

 

Gazetka Zuhip - promocje

Gazetka Zuhip przedstawia najnowszą gazetkę z promocjami. Znaleźć tam można sprzęt Agd i Rtv w promocyjnych cenach. Aktualna gazetka promocyjna sieci Zuhip. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Zuhip. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Zuhip.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Zuhip w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Zuhip

http://www.zuhip.pl
zuhip-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież