Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

Facebook


Strona główna Riccardo Helly HansenPÓŁBUTY HELLY HANSEN WATERMOC 2 111 21

Wsuwane, niskoprofilowe buty Helly Hansen Watermoc 2 to idealna propozycja dla aktywnych panów, którzy uwielbiają swój wolny czas spędzać nad wodą i w wodzie. Buty zaprojektowane specjalnie dla doskonalej przyczepności na każdej powierzchni, zwłaszcza mokrym pokładzie.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z siateczkowej, szybkoschnącej tkaniny,buty w kolorze granatowym z czerwonymi detatalmi, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,perforacja zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza, podeszwa jest lekka i elastyczna, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,Helly Hansen® Premium EVA - dzięki wysokim właściwościom amortyzującym i niskiej wadze, wkładka EVA zapewnia komfort chodzenia,Helly Hansen® Siping - specjalna technologia zastosowania cienkich rowków w podeszwie zapewnia maksymalną przyczepność na mokrych nawierzchniach, idealne dlan żeglarzy regatowych,doskonale sprawdzą się na plażę i podczas spacerów promenadą.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 199.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN W SIGNAL LO 111 44

Model Helly Hansen Salt nawiązuje do Whitbread Round The World Racing na łodzi Berger Viking i jest integralną częścią historii Helly Hansen. Buty wykorzystasz przez większą część roku do jeansów i szortów.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny - canvas,modna kolorystyka: granatowe, wykończenia - czerwony, niebieski, biały, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po zewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 160.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

PÓŁBUTY HELLY HANSEN WOMEN PANARENA VTR 990 BLACK

Półbuty Helly Hansen to świetny wybór na zajęcia sportowe każdego rodzaju. Doskonała amortyzacja, dobre odbicie i elastyczność sprawiają, że wykorzystasz pełnię swoich możliwości. Lekkie i stabilne buty dla aktywnych kobiet.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości, szybkoschnącej i przewiewnej tkaniny oraz specjalnego tworzywa,lekkie i bezszwowe buty,buty w kolorze czarnym z koralowymi i turkusowymi detalami,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna, wyjmowana wkładka na piance zapewnia miękkość i wygodę,perforacja zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza, jedna strona języka połączona z cholewką,podeszwa jest lekka i elastyczna, technologia Helly Grip® - zapewnia doskonałą amortyzację i przyczepność, stabilizuje stopę i zapewnia doskonałe odbicie, buty nadają się na każdą nawierzchnię, suchą i mokrą,C-Zone i C-Zone+ - podeszwa wewnętrzna z EVA zmniejsza wygięcie stopy do środka i poprawia przepływ ruchu z pięty do palców,technologia Helly Wear Protection™ - but jest zabezpieczony na całej długości stopy,idealne na zajęcie sportowe i do biegania.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 269.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

SNEAKERSY HELLY HANSEN CARRICK S C 109 44

Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z połączenia skóry naturalnej, zamszowej i płóciennej tkaniny, modna kolorystyka - niebieski, granatowy, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna i lekka,tekstylna, wyjmowana wkładka zapewnia miękkość i wygodę,technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość także na mokrym podłożu,bestseller sprzedażowy, idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 249.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

SNEAKERSY HELLY HANSEN BOWLINE 111 27

Sznurowane buty Helly Hansen Bowline to znakomity wybór dla aktywnych panów. Model gwarantuje najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych nawierzchniach. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z połączenia tkaniny, skóry naturalnej, zamszowej i eko skóry nubukowej, modna kolorystyka: granatowy, czerwony, biały, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna, wyjmowana wkładka zapewnia miękkość i wygodę,gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,Helly Hansen® Premium EVA - dzięki wysokim właściwościom amortyzującym i niskiej wadze, wkładka EVA zapewnia komfort chodzenia,Helly Hansen® Siping - specjalna technologia zastosowania cienkich rowków w podeszwie zapewnia maksymalną przyczepność na mokrych powierzchniach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 249.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN W SIGNAL LO 111 43

Model Helly Hansen Salt nawiązuje do Whitbread Round The World Racing na łodzi Berger Viking i jest integralną częścią historii Helly Hansen. Buty wykorzystasz przez większą część roku do jeansów i szortów.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny - canvas,modna kolorystyka: białe, wykończenia - czerwony, granatowy, biały, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po zewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 160.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN BERGE VIKING LOW 990 BLACK EBONY

Uniwersalne, czarne trampki Helly Hansen to doskonały wybór dla panów, którzy chcą mieć jedne tego typu buty w szafie. Buty znakomicie sprawdzą się nawet w gorące dni - cholewka jest perforowana.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze czarnym z szarymi detalami, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 189.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN FJORD CANVAS 535 RACER BLUE

Niebieskie, płócienne tenisówki Helly Hansen Fjord to dodatek idealny na co dzień. Żywa kolorystyka nada strojowi ciekawy charakter. Przewiewna tkanina z perforacją od wewnętrznej strony cholewki zapewni idealny klimat dla stóp w cieplejsze dni, a gumowa podeszwa umożliwi perfekcyją przyczepność.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze niebieskim, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, podeszwa wykonana z wulkanizowanej gumy z rowkami zwiększającymi przyczepność na mokrych powierzchniach,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 149.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN BERGE VIKING LOW 001 WHITE

Modne trampki Helly Hansen Berge to flagowy model marki. Klasyczna kolorystyka sprawia, że staną się uniwersalnym dopełnieniem letniej stylizacji. Przewiewna, oddychająca tkanina zapewni idealny klimat dla stóp w cieplejsze dni. Dzięki gumowej podeszwie nie musisz obawiać się nawet śliskiego podłoża. Komfortowe i lekkie - idealne na lato. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze białym,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 160.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN BERGE VIKING LOW 597 NAVY

Modne trampki męskie Helly Hansen Berge to flagowy model marki. Wykonane z przewiewnej, oddychającej tkaniny zapewną znakomitą przepuszczalność powietrza i komfort nawet w gorące dni. Modna kolorystyka znakomicie sprawdzi się zarówno do jeansów, jak i do szortów. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze granatowym,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 160.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN OSLO FJORD CANVAS 241 PINK SHAKE OFF WHITE MIAMI

Wygodne i modne - takie są malinowe trampki Helly Hansen Oslo Fjord. Płócienne tenisówki z perforacją umieszczoną od wewnętrznej strony cholewki zapewnią Ci komfort z każdym przemierzonym w nich krokiem. Lekkie buty sportowe wpasują się w każdą, wiosenno-letnią stylizację. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze malinowym, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 149.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN SALT LO 2 111 15

Model Helly Hansen Salt nawiązuje do Whitbread Round The World Racing na łodzi Berger Viking i jest integralną częścią historii Helly Hansen. Buty wykorzystasz przez większą część roku do jeansów i szortów. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości, canvasowej tkaniny,modna kolorystyka: niebieskie, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po zewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 180.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN BERGE VIKING LOW 107 64

Modne trampki męskie Helly Hansen Berge to flagowy model marki. Wykonane z przewiewnej, oddychającej tkaniny zapewną znakomitą przepuszczalność powietrza i komfort nawet w gorące dni. Modna kolorystyka znakomicie sprawdzi się zarówno do jeansów, jak i do szortów. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze czerwonym,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 160.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN OSLOFJORD CANVAS 108 36

Lekkie i elastyczne trampki Helly Hansen Fjord to strzał w dziesiątkę na sezon wiosenno - letni. Perforowane buty sportowe w kolorze granatowym znakomicie wpiszą się w luźniejsze stylizacje do spodni, szortów i spódniczki. Modne i wygodne buty, których nie może zabraknąć w Twojej szafie.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze granatowym,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 149.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

BUTY HELLY HANSEN AQUAPACE 111 45

Helly Hansen Aquapace to model dedykowany żeglarzom. Ma dwa zadania - utrzymać stopy suche oraz zapewnić przyczepność i stabilność na pokładzie. Niskoprofilowane buty znakomicie sprawdzą się dla żeglarzy regatowych i podczas spacerów po promenadzie. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z oddychającej i szybkoschnącej siateczki ,buty w kolorze granatowym z pomarańczowo-białymi detalami, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,antypoślizgowa, elastyczna podeszwa, technologia Helly GripXMLLIBHACKamp;amp;trade; - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na pokładzie,technologia Helly Hansen® Flex Grooves - rowki w podeszwie, które wspomagają zginanie się przedniej części obuwia,technologia Helly Hansen® Premium EVA - dzięki wysokim właściwościom amortyzującym i niskiej wadze, wkładka EVA zapewnia komfort chodzenia,buty są ultralekkie, idealne do sportów wodnych i dla żeglarzy.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 249.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN VESTEROY NAVY WHITE

Wygodne i elastyczne buty sportowe Helly Hansen, które znakomicie uzupełnią wiosenno-letnią stylizację. Modne trampki wykonano z przewiewnej i oddychającej tkaniny, dzięki perforacji nawet w gorące dni będziesz się czuł komfortowo.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,cholewka perforowana, modna kolorystyka: granatowy,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly HansenXMLLIBHACKamp;amp;reg; Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 189.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN FJORD CANVAS 107 72

Płócienne tenisówki Helly Hansen Fjord to dodatek, który wykorzystasz na co dzień. Przewiewna, oddychająca tkanina zapewni idealny klimat dla stóp w cieplejsze dni, gumowa podeszwa umożliwi perfekcyją przyczepność.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze białym, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, podeszwa wykonana z wulkanizowanej gumy z rowkami zwiększającymi przyczepność na mokrych powierzchniach,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 149.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN BERGE VIKING LOW 107 65

Modne trampki Helly Hansen Berge to flagowy model marki. Przewiewna, oddychająca tkanina zapewni idealny klimat dla stóp w cieplejsze dni, gumowa podeszwa umożliwi perfekcyją przyczepność. Lekkie i wygodne buty, których nie może zabraknąć w Twojej szafie.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze białym,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 160.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

SNEAKERSY HELLY HANSEN LATITUDE 92 111 23

Nowa odsłona klasycznych sneakers'ów Latitude. Niezwykle wygodne, precyzyjnie wykończone płócienne buty z elementami wykonanymi z eko skóry nubukowej. Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny - płótna oraz eko skóry nubukowej, modna kolorystyka: granatowe, wykończenia - biały, wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna, wyjmowana wkładka zapewnia miękkość i wygodę,gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Grip™ - zapewnia najlepszą przyczepność i wytrzymałość na mokrych skałach i szlakach,Helly Hansen® Premium EVA - dzięki wysokim właściwościom amortyzującym i niskiej wadze, wkładka EVA zapewnia komfort chodzenia,Helly HansenXMLLIBHACKamp;amp;reg; Siping - specjalna technologia zastosowania cienkich rowków w podeszwie zapewnia maksymalną przyczepność na mokrych powierzchniach,idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 230.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz
 

TRAMPKI HELLY HANSEN OSLO FJORD CANVAS 001 WHITE

Uniwersalne, białe trampki Helly Hansen to lekkie buty sportowe, które znakomicie sprawdzą się w sezonie wiosenno-letnim. Elastyczna podeszwa zapewni swobodę ruchu, a perforowana cholewka znakomitą wentylację dla stopy.Fakty dotyczące produktu:cholewka wykonana z wysokiej jakości tkaniny,trampki w kolorze białym,wyściółka tekstylna zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, w wysokim stopniu przepuszcza powietrze,tekstylna wkładka zapewnia miękkość i wygodę,po wewnętrznej stronie cholewki umieszczona perforacja, gumowa podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów,technologia Helly Hansen® Anti-Microbial - stosowana w środku obuwia, zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach, idealne do noszenia na co dzień oraz na zajęcia sportowe.

 • Producent: Helly Hansen
 • Sklep: Riccardo.pl - wstrzymany

PLN 149.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy Helly Hansen
Zobacz