Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Recenzje Zdrowie i uroda Seche Produkty uzupełniające Utwardzacz do paznokci (14.0 ml)


Recenzje
Seche Produkty uzupełniające Utwardzacz do paznokci (14.0 ml)     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Wpisany przez Katarzyna G.   

altJeszcze do niedawna malowanie paznokci i czekanie aż lakier całkowicie wyschnie zajmowało mi sporo czasu. Mimo moich największych starań, zawsze "udało" mi się zaczepić o coś paznokciem i zaczynało się malowanie na nowo. Działo się tak do momentu, kiedy dostałam od siostry utwardzacz do paznokci Seche Vite. Liczyłam na to, że produkt ten przyśpieszy wysychanie lakieru do paznokci, jednak nie spodziewałam się że będzie to efekt niemal natychmiastowy! Utwardzacz ma żelową konsystencję, która bardzo łatwo rozprowadza się na paznokciu. Nakładam go na wcześniej pomalowane lakierem paznokcie. Zazwyczaj nakładam dwie lub trzy warstwy lakieru do paznokci aby kolor był bardziej intensywny a płytka paznokcia dokładnie pokryta. Nawet z tyloma warstwami lakieru utwardzacz radzi sobie idealnie. Już po kilku minutach lakier jest suchy a do tego wygląda lepiej niż przed nałożeniem utwardzacza. Dzięki niemu lakier pięknie błyszczy, efekt jest bardzo porównywalny do efektu jaki daje lakier żelowy. Dodatkowo, efekt utrzymuje się na paznokciach zdecydowanie dłużej niż bez utwardzacza. Nie wyobrażam sobie teraz malowania paznokci bez Seche Vite. Na szczęście często znajduję go w promocji w niektórych drogeriach, wtedy robię zapasy na dłuższy czas. Mimo iż używam go przy każdym malowaniu paznokci, jedna buteleczka wystarcza mi na kilka miesięcy.

 
Zobacz produkt i akcesoria do niego w zaufanych sklepach.
Seche Produkty uzupełniające Utwardzacz do paznokci (14.0 ml)Seche Produkty uzupełniające Utwardzacz do paznokci (14.0 ml)39 zł

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież