Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna Recenzje Zdrowie i uroda Nivea Visage Pure Effect Anti Spot Krem przeciw niedoskonałościom na dzień 40 m


Recenzje
Nivea Visage Pure Effect Anti Spot Krem przeciw niedoskonałościom na dzień 40 m     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Wpisany przez Katarzyna G.   

altJako, że bardzo często zmagam się z licznymi niedoskonałościami na twarzy, postanowiłam wypróbować krem który zgodnie z informacją na etykiecie zwalcza tego typu "dolegliwości". Kren Nivea Visage przeciw niedoskonałościom jest przede wszystkim tani i łatwo dostępny. Widziałam go niemal w każdej drogerii. Początkowo opakowanie wydawało mi się bardzo małe, dlatego nigdy po niego nie sięgałam. Gdy w końcu skończyły mi się pomysły na nowy krem, przyszedł czas i na ten o którym wspominałam. Krem ten ma przyjemny zapach, który nie drażnił mnie przy każdym jego nakładaniu. Jego konsystencja jes lekka, jednak mimo to odnoszę wrażenie że krem całkiem długo się wchłania. Gdy kilkadziesiąt minu później nakładam na twarz podkład twarz mocno się świeci. Dodatkowo muszę nałożyć sypki puder przez co martwię się, że zbyt mocno zapycham twarz. Samo jego działanie oceniam całkiem dobrze. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że krostek jest coraz mniej, a jeśli już się pojawiają całkiem szybko znikają z twarzy. Moje obawy względem małego opakowania były bezpodstawne. Ostatecznie okazało się, że krem wystarczył mi na trzy miesiące, co uważam to całkiem długo przy jego codziennym stosowaniu.

 
Zobacz produkt i akcesoria do niego w zaufanych sklepach.
Nivea Visage Pure Effect Anti Spot Krem przeciw niedoskonałościom na dzień 40 mlNivea Visage Pure Effect Anti Spot Krem przeciw niedoskonałościom na dzień 40 ml19 zł

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież