Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Wizan     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Wizan - 4.3 na 5 . Głosy: 3

Gazetka Wizan- promocje, ulotka

wizan-logo

O firmie Wizan

Małopolska Spłódzielnia Handlowa Wizan pod obecną nazwą istnieje od 1999 roku. Firma jednak powstała już w 1945 roku i rozwijała się prężnie. Z roku na rok do spółdzielni przyłączane były nowe jednostki. Obecnie (grudzień 2011) Spłódzielnia zrzesza ponad 100 członków, prowadzi 59 placówek gospodarczych w tym 52 sklepy, 2 hurtownie, 2 piekarnie, 3 magazyny towarów masowych. Spółdzielnia cały czas prowadzi ekspansję na rynku i regularnie przyciąga nowych klientów poprzez ciekawe promocje. Poniżej można znaleźć gazetkę promocyjną ze sklepów Wizan. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką.

 

Gazetka Wizan

Gazetka Wizan zawiera interesujące okazje na artykuły ze sklepu. Gazetka Wizan wydawana jest regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę artykułów promocyjnych z katalogu Wizan. Promocje i gazetka sklepu Wizan wydawane są cyklicznie. Skorzystaj z promocji Wizan. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Wizan.

 Jeśli chcesz stronę Wizan w pełnych rozmiarach odwiedź stronę internetową firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Wizan

 

http://www.wizan.com.pl/

wizan-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież