Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Top Market     Liczba opini: 2        Wynik oceny:
Top Market - 4.2 na 5 . Głosy: 9

Sklep Top Market - promocje, ulotka, gazetka promocyjna

top-market-logo

O firmie Top Market

Polska Grupa Supermarketów rozpoczęła swoją działalność już w 2002 roku. Marka Top Market zaczęła funkcjonować się w 2004 r. Aktualnie (kwiecień 2011) liczy już 200 sklepów oraz supermarketów osiedlowych o charakterze delikatesowym. Sieć Top Market należący do Polskiej Grupy Supermarketów. Firma otwiera swoje sklepy blisko osiedli mieszkaniowych i kamienic, aby stworzyć dobrą alternatywę dla zakupów w hipermarketach.
Placówki sieci Top Market o średniej powierzchni sprzedażowej 250 m2, oferujące 8 000 - 22 000 pozycji asortymentowych, znajdują się głównie na Mazowszu, Podlasiu oraz w województwie łódzkim.

 

 

Gazetka Top Market, ulotka, promocje

Gazetka Top Market wydawana jest regularnie. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Top Market. Gazetka Top Market przedstawia najnowsze promocje na artykuły spożywcze i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Top Market zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Top Market. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Top Market.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Top Market.

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Top Market.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Top Market w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Top Market

 

http://www.topmarkety.pl

 

top-market-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #2 kaja
Kupiłam u Was ser marki Sudovia.
Pyszny!
Polecam! Nie widziałam go w innych sklepach, ale jest idealny na kanapki!
Cytuj
 
 
0 #1 Sutas
Coca Cola za 3,79 i to półtorej litra :) elegancja francja polecam!W top marketach zawsze fajne promocje.
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież