Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Tesco     Liczba opini: 12        Wynik oceny:
Tesco - 4.0 na 5 . Głosy: 73

Gazetka Tesco - promocje, ulotka

tesco-logo

O firmie Tesco

Tesco powstało w latch 20-tych XX wieku w Wiekiej Brytani.
W Polsce swoją działalność Tesco rozpoczęło w 1995 roku jako inwestor strategiczny sieci sklepów Savia. Pierwszy sklep z logo Tesco został otwarty w 1998 roku we Wrocławiu. Obecnie (styczeń 2011) pod marką Tesco Tesco to 350 sklepów w całym kraju, 27 stacji benzynowych, oraz własne centra dystrybucyjne. Ponadto do sieci należy 31 supermarketów Savia.  Po przejęciu 13 niemieckich hipermarketów HIT, Tesco stało się jedną z największych sieci detalicznych w Polsce.

 

Gazetka Tesco - promocje

Nowa gazetka Tesco dostępna w sklepach tej sieci handlowej. Gazetka Tesco jest wydawana systematycznie i zawsze jest aktualna. Aktualna gazetka promocyjna Tesco zawiera ciekawe promocje. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Tesco. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce Tesco. Skorzystaj z promocji w markecie Tesco. Ulotka i promocje Tesco znajduje się poniżej.

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki sieci handlowej Tesco.

 

Gazetki z marketu Tesco prstawiają promocje na artykułu spożywcze, kosmetyki.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Tesco w pełnych rozmiarach kliknij na obrazek.
nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

TESCO
http://www.tesco.pl
tesco-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #12 Ignacy
Szkoda, że w Kolumnie nie ma żadnego marketu. Kolumna to prawie połowa Łasku. Łask - ta większa część ma Kaufland, Biedronkę, Carrefour i Netto W Kolumnie nie ma nic, bo Kolumna była anektowana przez Łask podobnie jak Krym przez Rosję i wszystko co dobre tylko dla Łasku.
Cytuj
 
 
-2 #11 magda
w tesco szamotuły niemiła obsługa panie z działu mięsnego powinny przejść szkolenie jak się odnosić do klienta klolejka taka ze hej a one w trzy sobie stoją i pie... albo w dwie muszą wykładać towar skoro widać ze jest duża kolejka mięso stare a kurczak żołądki brudne od paszy fuj śmierdziało ze hej jak takie coś można do lodówki włożyć a jeszcze sprzedawać
Cytuj
 
 
+4 #10 Magdalena
Bardzo niemiła obsługa.
Cytuj
 
 
+6 #9 były klient
Niestety ale ta sieć powinna popracować nad swoimi pracownikami obsługa w każdym sklepie jest taka sama niemiła przeokropnie pracownicy zachowują się tak jak by za kare tam byli i niestety nie jestem już klientem tego sklepu........
Cytuj
 
 
0 #8 staszek
Od czasu kiedy nazywał się HIT byłem stałym klientem TESCO, wspaniały hipermarket, ale od kiedy pojawiły się tekturki z tak obleśną gębą, przestałem robić zakupy w TESCO.
Cytuj
 
 
0 #7 jan
proszę państwa nie dajcie się nabrać na oferty z gazetki tesco,towar atrakcyjny nawet o godzinie 00 dnia obowiązywania jest niedostępny.Tesco wabi naiwnych,przyjd ą i coś innego przy okazji kupią.
Cytuj
 
 
+1 #6 Reklamy
Cytuj
 
 
0 #5 Finuś
Fajna reklama tv z tesco


Widzieliście jeszcze jakieś?
Cytuj
 
 
0 #4 Gazetka
Gazetka Tesko bardzo ciekawa, szczególne polecam promocję na drabinę za 59 zł. Przyda się do letnich remontów i do zrywania owoców. W gazetka tesco zawsze coś fajnego wygrzebie
Cytuj
 
 
-6 #3 mattec
tesco jest suuuuuuuuuuuuup er
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież