Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżStokrotka     Liczba opini: 3        Wynik oceny:
Stokrotka - 3.7 na 5 . Głosy: 18

 

Ulotka, gazetka Stokrotka - promocje


O sklepie Stokrotka

 

Stokrotka to sieć handlowa należąca do Emperii Holding. Firma powstała w 1994 roku w Lublinie. Pierwszy sklep Stokrotka powstał w 1996 roku w miejscowości Łęcznej. Od tej pory z roku na rok powstawało coraz więcej sklepów w całej Polsce. Na początku sklepy nazywały się Eden. W roku 2000 zmieniły swoją nazwę na Stokrotka. Od tej chwili zaczął się dynamiczny wzrost ilości sklepów.

Jest ogólnopolską siecią supermarketów spożywczo-przemysłowych, mającą swe oddziały w wielu miastach i miasteczkach na terenie całego kraju. Stokrotka często organizuje promocje. Promocje są specjalnie przygotowywane pod klientów.

 

 

Gazetka Stokrotka - ulotka, promocje

Gazetka Stokrotka oferuje aktualne promocje. Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z gazetki promocyjnej marketu Stokrotka. Obejrzyj aktualną ulotkę poniżej. Gazetka Stokrotka wydawana jest cyklicznie. Sklepy wydają gazetkę Stokrotka i przedstawiają w niej najnowsze promocje na artykuły spożywcze.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną gazetką Stokrotka.

 

Aby obejrzeć gazetkę Stokrotka wybierz województwo i sklep.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Stokrotka w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

Stokrotka

http://www.stokrotka.pl

stokrotka ulotka

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #3 Fioletta
głópi sklep wogule mi się nie podoba . wrzysdko drogie bardco i ogulnie nie lóbie hodzić do sópermarketuw
Cytuj
 
 
0 #2 wiola
jestem zadowolona z tego sklepu,tylko niektóre sprzedawczynie na stoisku mięsnym w Złotoryi są niemiłe,stoją za ladą,zamiast obsługiwać to one między sobą dyskutują,udają wielkie damy,właśnie w taki sposób odeszłam od stoiska mięsnego, mogliby to sprawdzić,a poza tym wszystko ok,produkty tanie,świeże.
Cytuj
 
 
-2 #1 jojo
LEPSZY OD BIEDRONKI- CHOĆ TROCHĘ DROŻSZE NIEKTÓRE ARTYKUŁY ALE WARZYWA TANIE I DZIAŁ MIĘSNY NIE DROGI. CZĘSTO ROBIĘ ZAKUPY U WAS TJ NA KARWINACH 1 I CHWALĘ SOBIE MIŁĄ OBSŁUGĘ JAK I ELEGANCJĘ SKLEPU- POZDRAWIAM - TAK TRZYMAJCIE!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież