Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżSpar     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Spar - 4.0 na 5 . Głosy: 5

 

Sklepy Spar - promocje, gazetka, ulotka

spar2-logo

O sklepie Spar

SPAR Polska rozpoczął działalność w 1996 r., rok później otwarte zostały pierwsze sklepy należące do tej sieci. Obecnie (rok 2011) w Polsce działa ponad 60 punktów detalicznych oznaczonych charakterystycznym zielono-czerwonym logo firmy SPAR. Obecnie SPAR jest największą na świecie siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 33 krajach na 5 kontynentach.

Sieć SPAR dzięki elastycznej strukturze wypracowało działaniakooperacji idealnie dostosowanej do polskich warunków i oczekiwań potencjalnych partnerów. SPAR Polska jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy a każdy nowy obiekt jest traktowany jako osobny projekt. Przynależność do systemu SPAR niesie wiele korzyści dla właścicieli małych i średnich sklepów dostrzegających zagrożenie ze strony rosnących w siłę, skonsolidowanych sieci handlowych.

 


Gazetka Spar - promocje

Gazetka Spar wydawana jest cyklicznie. W gazetce Spar można znaleźć ciekawe promocje na artykuły spożywcze. Skorzystaj z promocji Spar. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Spar.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Spar. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje Spar znajdują się poniżej.

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Spar.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Spar w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Spar

 

http://www.spar.pl

 

spar2-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 ania
wydaje mi się czy to umknęło mojej uwadze, że nigdzie nie pisze ile pieniędzy trzeba wydać i ile za to przyznają pkt? :-?
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież