Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna Markety Simply Market


Simply Market     Liczba opini: 3        Wynik oceny:
Simply Market - 2.9 na 5 . Głosy: 22

Oferta gazetki promocyjnej z sieci handlowej Simply Market

O firmie Simply Market

Simply market to jedna z największych sieci sklepów spożywczych w Europie, bardzo dobrze rozpoznawalna wśród klientów. Sieć sklepów jest podzielona na filie, tak aby ułatwić centralne zarządzanie siecią. Głównym założeniem firmy jest zapewnianie klientom codziennie świeżych produktów wysokiej jakości. Do produktów tych należą głównie artykuły spożywcze, takie jak : produkty mleczne, pieczywo, produkty mięsne oraz wędliny i świeży drób. Simply market zapewnia także stały asortyment produktów okolicznościowych. Aktualna oferta jest rozsyłana klientom w formie gazetek, zbierających najciekawsze promocje i okazyjne ceny. W swojej ofercie Simply market posiada około 1200 różnych artykułów. Sklep zapewnia dostarczanie produktów tylko wysokiej jakości, w czym pomagają mu ciągłe kontrole jakości oraz staranna selekcja stałych dostawców. Tym co wyróżnia tę sieć spośród innych są głównie niskie ceny, które są uzyskiwane dzięki zamawianiu dużych ilości towaru dla całej sieci. Oprócz tego sieć stosuje niskie marże na swoje produkty.

 

Gazetka Simply Market

Na stronie tej znajdziesz najnowsze promocje z ulotki sieci handlowej Simply Market. Gazetka Simpy Market zawiera ciekawe promocje na artykuły spożywcze.

UWAGA! Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od sieci Simply Market. Simply Market cyklicznie wydaje swoją gazetkę promocyjną. Zapraszamy do obejrzenia gazetki Simply Market.

 

Poniżej promocje i ulotka Simply Market.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Simply Market w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

Simply Market
http://www.simply-market.pl
simply-market-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
-4 #3 Ela
Robię zakupy w Simply prawie codziennie. Uważam, że ogromnie pomocne w pracy i obsludze klienta byłoby wprowadzenie formy pakowania produktow wg amerykanskiej sieci marketow Walmart. Mianowicie-przy kazdej kasie obrotowy wieszak na reklamowki do ktorych natychmiast pakuje sie kupowane towary. Usprawni to ogromnie szybkosc obsługi. Obecnie kazdy kolejny klient majacy więcej kupionych produktow "blokuje"kolejnego klienta i kasjer musi czekać. Do przodu!go, go!
Cytuj
 
 
0 #2 Maria
Powstaje nowy market Simply w okolicach szpitala na ul. Inflanckiej. Bardzo mnie to cieszy. Ale co z parkingiem dla klientów? Czy też powstanie?
Z poważaniem,
Maria
Cytuj
 
 
-9 #1 Bożena
Macie olbrzymią ofertę towarową,do tego bardzo tanią,zwłaszcza dla tych,którzy posiadają bardzo niskie dochody.
Można u Państwa zakupić coś dla siebie(warzywa-nigdzie nie widziałam tak świeżych warzyw),coś dla zwierzątek,w cenach,które mnie zaskoczyły.Gdzieżbym ja pomyślała,żeby moja pierwsza kotka jadła "Whiskas".no,a inne towary-nie mówię!
Chcę się zapytać,czy u państwa można zakupić (na dziale mrożonek)lazani ę w pudełku do odgrzania w mikrofalówce
jako już potem gotowy posiłek na szybko?

Z poważaniem
Bożena
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież