Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżSelgros     Liczba opini: 2        Wynik oceny:
Selgros - 3.4 na 5 . Głosy: 19

Ulotka, gazetka promocyjna Selgros

selgros-logo

O sklepie Selgros

 

Idea cash&carry polega na dużych punktach handlowych, które umożliwiają dokonywanie hurtowych zakupów. Nie są to jednak typowe hurtownie, lecz wyglądem przypominają tradycyjne supermarkety. Jedną z takich sieci handlowych jest Selgros.

Sklepy Selgros Cash&Carry należą do holdingu trans-Gourment, zajmującego się sprzedażą hurtową produktów żywnościowych. Zakupy w sklepach tej sieci można dokonywać przez 7 dni w tygodniu, w atrakcyjnych dla każdego godzinach. Obecnie (czerwiec 2012) sklepy Selgros można znaleźć w: Warszawie (2 hale), Katowicach, Krakowie,  Białymstoku, Gliwicach, Łodzi (2 hale), Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Bytomiu, Gdańsku, Radomiu, Szczecinie i we Wrocławiu (2 hale). W sumie Selgros posiada w Polsce 15 hurtowni. W Selgrosie zatrudnionych jest w Polsce około 4.500 pracowników. W roku 2011 Selgros Cash&Carry osiągnął przychody ze sprzedaży na poziomie 3,4 mld zł.

Sklepy oferują wiele atrakcyjnych promocji dla swoich klientów. Aby zostać klientem i mieć możliwość zakupów w sieciowych sklepach wystarczy wyrobić sobie kartę Selgros. Dzięki temu mamy możliwość dokonywania zakupów we wszystkich sklepach tej sieci. W Internecie znaleźć możemy aktualne gazetki, które zawierają najnowszą ofertę produktów oraz promocje. Dodatkowo, jeśli często dokonujemy zakupów w sklepach tej sieci, warto pomyśleć nad wyrobieniem karty płatniczej Selgros.


Gazetka Selgros

Selgros przedstawia swoją gazetke promocyjną, ulotkę. Zobacz jakie promocje w tym tygodniu można znaleźć w tej sieci. Sieć Selgros często publikuje nowe promocje w gazetce. Gazetka Selgros wydawana jest cyklicznie. Dzięki temu klienci sklepu Selgros mogą kupować artykuły w promocyjnych cenach. Zapraszamy do obejrzenia gazetki Selgros

Aby obejrzeć gazetkę wybierz lokalizację.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Selgros w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

SELGROS
http://www.selgros.pl

selgros-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #2 bodzio
ciekawe dla kogo ?
Cytuj
 
 
+1 #1 KAROLINA MICZEK
BARDZO TANIE PRODUKTY
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież